Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kanárské ostrovy - La Gomera - informace

Hledáte zájezd na La Gomeru, tajemný ostrov pokrytý bujnými lesy a úchvatnými scenériemi? Naše zájezdy na La Gomeru vás zavedou do tohoto ráje na Západních Kanárech, kde můžete objevovat krásu přírody a odpočívat daleko od shonu moderního světa. La Gomera je jedním z menších Kanárských ostrovů, který se nachází v Atlantském oceánu západně od pobřeží Maroka. Ostrov je znám svou krásnou přírodou,... Celý popis

Hledáte zájezd na La Gomeru, tajemný ostrov pokrytý bujnými lesy a úchvatnými scenériemi? Naše zájezdy na La Gomeru vás zavedou do tohoto ráje na Západních Kanárech, kde můžete objevovat krásu přírody a odpočívat daleko od shonu moderního světa.

La Gomera je jedním z menších Kanárských ostrovů, který se nachází v Atlantském oceánu západně od pobřeží Maroka. Ostrov je znám svou krásnou přírodou, rozmanitými krajinami, malebnými plážemi a klidnou atmosférou, což z něj činí ideální destinaci pro turisty hledající klidnou dovolenou daleko od turistických davů.

Jedním z největších lákadel La Gomery jsou její úchvatné pohoří a útesy. Ostrov je hornatý s několika vrcholy, z nichž nejvyšší je Garajonay, dosahující výšky 1 487 metrů nad mořem. Garajonay je součástí národního parku Garajonay, který byl zařazen na seznam světového dědictví UNESCO díky své bohaté flóře a fauně, včetně mnoha endemických druhů. Návštěvníci mohou podnikat pěší túry po horských stezkách a objevovat starobylé lesy, vodopády a malebná údolí.

Pláže na La Gomeře jsou také nádherné, ačkoliv nejsou tak známé jako pláže na jiných Kanárských ostrovech. Playa de Santiago a Playa de Valle Gran Rey jsou oblíbené pláže pro sluneční koupání a odpočinek. Pláže jsou často klidné a mají příjemnou atmosféru pro turisty hledající odpočinek u moře.

Ostrov je známý také pro svou unikátní kulturu a tradice. La Gomera je domovem pro "silbo gomero", tradiční jazyk založený na pískání, který místní obyvatelé používají k vzájemné komunikaci přes horské údolí. Návštěvníci mohou také ochutnat tradiční gomerskou kuchyni, která zahrnuje čerstvé ryby, místní sýry a speciální omáčky.

Celkově lze říci, že La Gomera je oáza klidu a krásy, která nabízí turistům možnost prozkoumávat přírodní zázraky, užívat si klidné pláže a poznávat autentickou kanárskou kulturu. Je to skvělé místo pro milovníky přírody, turisty hledající klidnou dovolenou a ty, kteří chtějí objevovat jedinečné a neturistické destinace.

Mapa La Gomera - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko