Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kanárské ostrovy - La Palma - informace

Hledáte zájezd na La Palmu, ostrov nazývaný "Perla Kanárských ostrovů", který láká svými dramatickými krajinami a bohatou biodiverzitou? Naše zájezdy na La Palmu vám umožní objevit tuto krásnou destinaci, která je domovem horských štítů, pralesů a neuvěřitelně krásných pláží. La Palma, známá jako "Isla Bonita" (krásný ostrov), je jedním z nejzápadnějších a nejmenších Kanárských ostrovů,... Celý popis

Hledáte zájezd na La Palmu, ostrov nazývaný "Perla Kanárských ostrovů", který láká svými dramatickými krajinami a bohatou biodiverzitou? Naše zájezdy na La Palmu vám umožní objevit tuto krásnou destinaci, která je domovem horských štítů, pralesů a neuvěřitelně krásných pláží.

La Palma, známá jako "Isla Bonita" (krásný ostrov), je jedním z nejzápadnějších a nejmenších Kanárských ostrovů, nacházející se v Atlantském oceánu poblíž pobřeží Maroka. Ostrov je známý svou bohatou přírodou, dramatickými krajinami, sopkami a hvězdnými pozorovatelnami, což z něj činí oblíbenou destinaci pro milovníky přírody, turisty hledající klid a astronomické nadšence.

Jedním z hlavních lákadel La Palmy je národní park Caldera de Taburiente, což je obrovský kráter vytvořený sopečnou činností, obklopený impozantními horami a pralesovými lesy. Návštěvníci mohou podnikat pěší túry po rozmanitých stezkách a obdivovat krásu přírody, vodopády a skalnaté útvary.

Ostrov je také domovem pro jednu z největších sopek na světě, Cumbre Vieja, která je populární destinací pro turisty a horolezce. Návštěvníci mohou podnikat výstupy na vrchol sopky a obdivovat úchvatné výhledy na okolní krajinu.

La Palma je známá svou hvězdnou oblohou a nabízí jedny z nejlepších podmínek pro astronomická pozorování na světě. Ostrov je domovem několika mezinárodně uznávaných observatoří, jako je Roque de los Muchachos Observatory, kde mohou návštěvníci sledovat hvězdy, planety a galaxie daleko od světelného znečištění.

La Palma má také krásné pláže a malebná přístavní města, jako je Santa Cruz de la Palma, které nabízejí pohodovou atmosféru, historické památky a tradiční kanárskou kulturu. Návštěvníci mohou ochutnat místní speciality, jako jsou ryby, mořské plody a čerstvé ovoce na trzích a v restauracích.

Celkově lze říci, že La Palma je ideálním místem pro turisty hledající přírodní krásy, klidné pláže, dobrodružství a astronomické zážitky. Je to ráj pro milovníky přírody, turisty hledající klidnou dovolenou a amatérské i profesionální astronomické pozorovatele.

Mapa La Palma - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko