Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kanárské ostrovy - Lanzarote - informace

Hledáte zájezd na Lanzarote, ostrov sopečné krásy a surrealistických krajinných útvarů? Naše zájezdy na Lanzarote vám otevřou dveře do jedinečného světa, kde se setkáváte s vulkanickými pláněmi, tajuplnými jeskyněmi a bílými plážemi podél azurového Atlantského oceánu. Lanzarote je jeden z nejvýchodnějších Kanárských ostrovů, ležící v Atlantském oceánu poblíž pobřeží Maroka. Ostrov je znám svými... Celý popis

Hledáte zájezd na Lanzarote, ostrov sopečné krásy a surrealistických krajinných útvarů? Naše zájezdy na Lanzarote vám otevřou dveře do jedinečného světa, kde se setkáváte s vulkanickými pláněmi, tajuplnými jeskyněmi a bílými plážemi podél azurového Atlantského oceánu.

Lanzarote je jeden z nejvýchodnějších Kanárských ostrovů, ležící v Atlantském oceánu poblíž pobřeží Maroka. Ostrov je znám svými unikátními krajinami, sopečnými útvary, krásnými plážemi a uměleckým dědictvím, což z něj činí oblíbenou destinaci pro turisty hledající dovolenou spojenou s přírodou, kulturou a relaxací.

Jedním z nejvýznamnějších rysů Lanzarote jsou jeho sopečné kraje, které tvoří fascinující scenérii. Národní park Timanfaya je nejznámějším sopečným územím na ostrově, kde mohou návštěvníci vidět geotermální aktivity, horké prameny a vysoké sopečné kužely. Park je známý svými "Montañas del Fuego" (Hory ohně), kde se turisté mohou podívat na ukázky sopečné aktivity, jako je žhavý písek nebo vřící voda.

Další ikonickou atrakcí Lanzarote jsou "Jameos del Agua" a "Cueva de los Verdes", přírodní jeskyně vytvořené sopečnou činností. Tyto jeskyně byly přeměněny na unikátní turistické atrakce s podzemními jezírky, rostlinami a uměleckými instalacemi.

Lanzarote je také domovem pro "El Jardín de Cactus" (Kaktusová zahrada), rozlehlou botanickou zahradu plnou druhů kaktusů z celého světa, která je nádherným místem k procházkám a fotografování. V duchu uměleckého dědictví ostrova můžete navštívit "Fundación César Manrique", muzeum v domě umělce Césara Manrique, který měl klíčovou roli ve vývoji architektonického stylu Lanzarote.

Pláže Lanzarote jsou krásné a rozmanité. Playa Papagayo je jednou z nejznámějších pláží na ostrově, s jemným pískem a klidnými vodami. Ostrov také nabízí vynikající podmínky pro windsurfing a kiteboarding, zejména v oblasti Costa Teguise.

Celkově lze říci, že Lanzarote je fascinující destinací, která spojuje sopečné zázraky s uměleckým dědictvím a krásnými plážemi. Je to místo pro dobrodružství, relaxaci a poznávání neuvěřitelných přírodních krás.

 

Mapa Lanzarote - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko