Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kanárské ostrovy - Tenerife - informace

Hledáte zájezd na Tenerife, ostrov věčného jara a pohádkových scenérií? Naše zájezdy na Tenerife vám přinášejí možnost objevovat tento úchvatný ostrov, kde se spojují exotická flóra, krystalově čisté pláže a impozantní sopky. Tenerife je největším a nejznámějším z Kanárských ostrovů, ležící v Atlantském oceánu přibližně 300 km západně od pobřeží Maroka. Tenerife je oblíbená destinace pro... Celý popis

Hledáte zájezd na Tenerife, ostrov věčného jara a pohádkových scenérií? Naše zájezdy na Tenerife vám přinášejí možnost objevovat tento úchvatný ostrov, kde se spojují exotická flóra, krystalově čisté pláže a impozantní sopky.

Tenerife je největším a nejznámějším z Kanárských ostrovů, ležící v Atlantském oceánu přibližně 300 km západně od pobřeží Maroka. Tenerife je oblíbená destinace pro turisty z celého světa díky svým rozmanitým krajinám, krásným plážím, bohatým kulturním zážitkům a skvělým podmínkám pro dovolenou ve slunci.

Jedním z největších lákadel Tenerife je sopka Teide, nejvyšší hora ve Španělsku. Teide je také nejvyšší sopka v Atlantském oceánu a je součástí národního parku Teide, který byl zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Návštěvníci mohou vystoupat na vrchol sopky a obdivovat úchvatné výhledy na ostrov a okolní oceán. Kolem hory se rozprostírá krásná krajina s lávovými poli, pralesy a kvetoucími rostlinami, které jsou jedinečné pro tento region.

Dalším významným místem na ostrově je Los Gigantes, impresivní útesy, které padají přímo do oceánu. Tato skalní formace je jednou z nejznámějších na Tenerife a nabízí nádherné výhledy a skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění.

Tenerife má také několik krásných pláží, včetně Playa de las Américas, Playa de los Cristianos a Playa del Duque. Pláže jsou ideální pro sluneční koupání, vodní sporty a relaxaci u moře. V oblasti pobřeží se nachází také mnoho moderních hotelů, restaurací, barů a obchodů.

Ostrov nabízí bohatý kulturní život s historickými památkami, muzei, galeriemi a tradičními festivalem, jako je karneval v Santa Cruz de Tenerife, jeden z největších a nejbarevnějších karnevalů na světě.

Celkově lze říci, že Tenerife je jedinečná destinace, která spojuje přírodní krásy, dobrodružství, pláže a kulturní zážitky. Je to ideální místo pro dovolenou pro ty, kteří hledají rozmanité zážitky a relaxaci ve slunném prostředí.

Mapa Tenerife - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko