Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kapverdské ostrovy - Ostrov Sal - informace

Ostrov Sal je jedním z nejnavštěvovanějších ostrovů z celých Kapverd. Název "Sal" znamená v portugalštině sůl: ekonomika ostrova totiž byla v minulosti závislá právě na těžbě soli. Nyní je však vše jinak. Nejdůležitějším odvětvím ostrova je nyní bezesporu turismum. Na ostrově naleznete překrásné pláže s jemným pískem, které okouzlí nejednu romantickou duši. Naleznete zde také mezinárodní... Celý popis

Ostrov Sal je jedním z nejnavštěvovanějších ostrovů z celých Kapverd. Název "Sal" znamená v portugalštině sůl: ekonomika ostrova totiž byla v minulosti závislá právě na těžbě soli. Nyní je však vše jinak. Nejdůležitějším odvětvím ostrova je nyní bezesporu turismum. Na ostrově naleznete překrásné pláže s jemným pískem, které okouzlí nejednu romantickou duši. Naleznete zde také mezinárodní letiště. Na Salu svítí sluníčko přes 350 dní v roce. Můžete si být tedy jisti, že Vaši dovolenou nebude provázet špatné počasí. Tento překrásný ostrov nabízí velké množství zábavy a dobrodružství. Můžete zde vyzkoušet surfování, windsurfing, kitesurfing či další podobné sporty, které vyžadují vysoké vlny a vítr v plachtách. Milovníci potápění se mohou zúčastnit nezapomenutelného výletu do podmořské jeskyně. Celou výstroj vám zapůjčí v místní cestovní kanceláři, která výlety pořádá. Zkušenější potápěči pak mohou navštívit jeskyně v oblasti Buracony na severu ostrova. Jako další druh zábavy nabízí Sal rybolov velkých ryb. Pokud se i přesto budete nudit, určitě si pronajměte čtyřkolku či bugatku a vydejte se prozkoumat jižní část ostrova.

Ostrov Sal je velmi oblíbený pro svoji exotickou přírodu, překrásné písečné pláže a spoustu možností zábavy. Vydejte se na tento kouzelný ostrov, budete si připadat jako v ráji.

Mapa Ostrov Sal - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko