Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kapverdské ostrovy - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd na Kapverdské ostrovy? Naše poznávací zájezdy vás zavedou na tuto krásnou skupinu ostrovů ležících uprostřed Atlantského oceánu, kde můžete objevovat úchvatné pláže, pestrou kulturu, tradiční hudbu a bohatou historii. S našimi zájezdy budete mít možnost navštívit hlavní ostrovy, jako jsou Sal, Boa Vista, Santiago a São Vicente. Kapverdské ostrovy, nacházející se v... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd na Kapverdské ostrovy? Naše poznávací zájezdy vás zavedou na tuto krásnou skupinu ostrovů ležících uprostřed Atlantského oceánu, kde můžete objevovat úchvatné pláže, pestrou kulturu, tradiční hudbu a bohatou historii. S našimi zájezdy budete mít možnost navštívit hlavní ostrovy, jako jsou Sal, Boa Vista, Santiago a São Vicente.

Kapverdské ostrovy, nacházející se v Atlantském oceánu nedaleko západního pobřeží Afriky, jsou souostrovím, které láká turisty svou jedinečnou směsí kultury, hudby, písečných pláží a sopečných krajin. Toto africké rájové území je známé svou pestrou kulturu, bohatou historií a přírodními krásami.

Každý z jedenácti hlavních ostrovů Kapverdského souostroví má svůj vlastní charakter. Sal je známý svými nádhernými plážemi, kiteboardingem a windsurfingem díky silným větrům. Boa Vista nabízí rozsáhlé písečné duny, odkud můžete pozorovat migraci karett karetta, mořských želv. Ostrov São Vicente je centrem kapverdské hudební scény, s hlavním městem Mindelo, které je plné života a hudby v ulicích.

Kapverdy jsou také známé svou muzikou, zejména žánry jako morna a coladeira, které jsou plné emocí a tradic. Morna, melancholický hudební styl, je často srovnáván s blues a je nedílnou součástí kapverdské kultury. Často můžete slyšet místní hudebníky, kteří hrají na ulicích a v kavárnách, což přidává do atmosféry autentičnost.

Přírodní krásy Kapverd zahrnují sopečné krátery, nádherné písečné pláže, útesy a horské vrcholy. Ostrov Fogo je domovem sopky Pico do Fogo, která je stále aktivní a okolo ní jsou rozsáhlá vinice, kde se pěstuje víno na sopečných půdách.

Kapverdy nabízí také skvělé možnosti pro potápění a šnorchlování. Barevné korálové útesy jsou domovem mnoha druhů ryb a mořských živočichů, což z nich činí ráj pro milovníky podvodního světa.

Celkově lze říci, že Kapverdské ostrovy jsou zemí, která oslovuje směsicí přírodní krásy, kulturních bohatství a hudebních tradic. Pro cestovatele, kteří hledají jedinečný a autentický zážitek, jsou Kapverdy ideálním cílem.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko