Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kolumbie - informace

Hledáte zájezd do Kolumbie, země, která kombinuje nádhernou přírodu, bohatou kulturu a pozoruhodnou historii? Kolumbie, ležící na severozápadním pobřeží Jižní Ameriky, láká návštěvníky svou pestrou paletou zážitků. Kolumbie, nádherná země nacházející se v severní části Jižní Ameriky, je známá svým bohatým kulturním dědictvím, pestrými krajinami,...

Informace o zemi Kolumbie

Hledáte zájezd do Kolumbie, země, která kombinuje nádhernou přírodu, bohatou kulturu a pozoruhodnou historii? Kolumbie, ležící na severozápadním pobřeží Jižní Ameriky, láká návštěvníky svou pestrou paletou zážitků.

Kolumbie, nádherná země nacházející se v severní části Jižní Ameriky, je známá svým bohatým kulturním dědictvím, pestrými krajinami, rozmanitou faunou a vřelými obyvateli. Tato země, která má přístup jak k Tichému oceánu, tak i k Karibskému moři, nabízí návštěvníkům širokou škálu zážitků.

Kolumbie je domovem několika koloniálních měst, jako je Cartagena, kde se můžete procházet úzkými uličkami, obdivovat historické budovy a ochutnat místní kulinářské speciality. Bogotá, hlavní město Kolumbie, je pulzujícím městem plným umění, kultury a historie. Zde můžete navštívit mnoho muzeí, galerií a architektonických skvostů.

Kolumbie je známá svou ohromující přírodou. Amazonský prales, který zasahuje do jižní části země, je domovem neuvěřitelné biodiverzity, včetně vzácných druhů rostlin a zvířat. Andské hory nabízejí úchvatné výhledy a možnosti trekkingu pro dobrodružné turisty.

Pobřeží Kolumbie je obklopeno bílými písečnými plážemi a turkysou modrou vodou Karibského moře. Tayrona Národní park, s deštnými pralesy, útesy a plážemi, je jedním z nejkrásnějších přírodních míst v zemi. Pláže na pobřeží Pacifiku jsou ideálním místem pro pozorování velryb, což je nezapomenutelný zážitek pro návštěvníky.

Kolumbie je také známá svým bohatým hudebním dědictvím. Cumbia, vallenato a salsa jsou jen některé z hudebních žánrů, které země darovala světu. Místní tance a hudba jsou hlavním prvkem místních oslav a festivalů, kde můžete zažít radostné a vášnivé taneční vystoupení.

A co ještě více, kolumbijská kuchyně je chutná a rozmanitá. Arepas (kukuřičné placky), empanadas (nadýchané smažené koláčky) a ceviche (mořské plody marinované v citrónové šťávě) jsou jen některé z místních pochoutek, které můžete ochutnat.

Celkově lze říci, že Kolumbie je zemí bohatou na kulturu, přírodu a chutě. Pro cestovatele nabízí nezapomenutelné zážitky, od dobrodružství v deštném pralese po relaxaci na krásných plážích a od objevování historických památek po taneční večery s místními hudebními rytmy.

Kolumbie - informace o destinacích

Mapa Kolumbie - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko