Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kongo-Kinshasa - informace

Hledáte zájezd do Kongo-Kinshasa, fascinující země v centru Afriky, která nabízí neuvěřitelné přírodní krásy a bohatou kulturní dědictví? Kongo-Kinshasa, známá také jako Demokratická republika Kongo, je domovem jedinečných druhů zvířat, majestátních řek, a působivých hor. Kongo-Kinshasa, oficiálně známé jako Demokratická republika Kongo (DR...

Informace o zemi Kongo-Kinshasa

Hledáte zájezd do Kongo-Kinshasa, fascinující země v centru Afriky, která nabízí neuvěřitelné přírodní krásy a bohatou kulturní dědictví? Kongo-Kinshasa, známá také jako Demokratická republika Kongo, je domovem jedinečných druhů zvířat, majestátních řek, a působivých hor.

Kongo-Kinshasa, oficiálně známé jako Demokratická republika Kongo (DR Kongo), je rozsáhlá země v centrální Africe, která je známá svou bohatou přírodou, rozmanitými kulturami a pohnutou historií. Tato země, která je největší v Africe, nabízí návštěvníkům širokou škálu zážitků, od pralesů a hor po pulsující města.

Hlavní město Kinshasa je jedním z největších a nejrušnějších měst v Africe. Město je známé svou hudbou, tancem a uměním. Místní trhy a obchody nabízejí autentické africké zboží a umělecké výrobky. Návštěvníci mohou ochutnat místní kuchyni, která je plná chutí a koření.

Kongo-Kinshasa je známá svou bohatou přírodou. Od deštných pralesů v Amazonii až po savany a sopky - zdejší krajina je úchvatná. Národní park Virunga, domov ohrožených horských goril a slonů, je jedním z nejznámějších národních parků v zemi. Kivu jezera, zahrnující jezera Kivu, Edward a Tanganyika, nabízejí krásné pohledy, vodní sporty a možnosti pozorování ptáků.

Kongo-Kinshasa je také domovem mnoha kmenů a etnických skupin, každá s vlastními tradicemi, jazyky a uměleckými projevy. Místní kultury jsou bohaté na hudbu, tance a rituály, které jsou fascinující pro cestovatele hledající autentické kulturní zážitky.

Země má bohatou historii, která zahrnuje období kolonialismu a politických změn. Památky, jako jsou starobylá města, katedrály a hradby, připomínají bohatou historii země.

Celkově lze říci, že Kongo-Kinshasa je zemí s neuvěřitelně pestrým kulturním dědictvím a ohromujícími přírodními krásami. Pro cestovatele nabízí jedinečnou příležitost objevit jedinečný a autentický kousek Afriky, který je plný dobrodružství a překvapení.

Kongo-Kinshasa - informace o destinacích

Mapa Kongo-Kinshasa - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko