Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kostarika - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Kostariky? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do této nádherné středoamerické země, kde budete mít možnost objevit bohatou přírodu, národní parky, pláže a pestrou biodiverzitu. S našimi zájezdy budete mít příležitost poznat tropické deštné lesy, sopečné hory a jedinečné druhy fauny a flóry. Kostarika, nacházející se na středním pásu Střední Ameriky, je malá země s... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Kostariky? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do této nádherné středoamerické země, kde budete mít možnost objevit bohatou přírodu, národní parky, pláže a pestrou biodiverzitu. S našimi zájezdy budete mít příležitost poznat tropické deštné lesy, sopečné hory a jedinečné druhy fauny a flóry.

Kostarika, nacházející se na středním pásu Střední Ameriky, je malá země s obrovským množstvím přírodních krás, bohatým biodiverzitním ekosystémem a přívětivými obyvateli. Tato země, která je známá svými deštnými pralesy, sopkami, plážemi a bohatou faunou, je oblíbeným cílem pro dobrodružné cestovatele a milovníky přírody.

Kostarika je rájem pro ekoturismus. Národní parky a rezervace, jako je Corcovado na poloostrově Osa, nabízejí možnost pozorovat neuvěřitelnou biodiverzitu, včetně opic, papoušků, leguánů a tropických ptáků. Monteverde Cloud Forest Reserve, pokrytý chladnými mlžnými lesy, je ideálním místem pro pozorování orchidejí, kolibříků a řady unikátních živočichů a rostlin.

Kostarika je známá také svými plážemi na obou pobřežích - na Karibském moři i Tichém oceánu. Pláže v městech jako Tamarindo a Manuel Antonio jsou ideální pro surfování a relaxaci na slunci. Oba pobřeží nabízejí také potápění a šnorchlování v korálových útesech.

Země je bohatá na aktivity pro dobrodruhy. Turisté mohou vyzkoušet horolezectví na sopkách jako Arenal, nebo si zahrát na jednom z mnoha golfových hřišť s krásnými výhledy na oceán. Rafting na divokých řekách, jako je Río Pacuare, je dalším oblíbeným dobrodružstvím, které Kostarika nabízí.

Kromě přírodních krás je Kostarika známá také svou udržitelností a péčí o životní prostředí. Většina energie v zemi pochází z obnovitelných zdrojů, a Kostarika je světovým lídrem v ochraně životního prostředí.

Kostarika je místem, kde se setkává dobrodružství s ekologií. Pro cestovatele nabízí nejen neuvěřitelně krásné přírodní scenérie, ale také možnost ponořit se do jedinečné kultury a zkušeností.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko