Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kostarika - Tamarindo - informace

Hledáte zájezd do nádherného Tamarinda, ráje surfařů a milovníků slunce? Naše zájezdy do Tamarinda vás zavedou do tohoto živého přímořského městečka, kde se setkává bílý písek s tyrkysovými vodami Tichého oceánu. Tamarindo je známé svou relaxovanou atmosférou, přátelskými místními obyvateli a rozsáhlými plážemi, které jsou ideální pro surfování nebo jednoduché opalování a koupání. Tamarindo je... Celý popis

Hledáte zájezd do nádherného Tamarinda, ráje surfařů a milovníků slunce? Naše zájezdy do Tamarinda vás zavedou do tohoto živého přímořského městečka, kde se setkává bílý písek s tyrkysovými vodami Tichého oceánu. Tamarindo je známé svou relaxovanou atmosférou, přátelskými místními obyvateli a rozsáhlými plážemi, které jsou ideální pro surfování nebo jednoduché opalování a koupání.

Tamarindo je populární přímořské letovisko na pacifickém pobřeží Kostariky. Toto malebné městečko, ležící v provincii Guanacaste, je známé svými nádhernými plážemi, surfováním, bohatým mořským životem a relaxační atmosférou. Je to oblíbená destinace pro surfaře, dovolené s rodinou a turisty hledající klidné místo na odpočinek.

Pláž Tamarindo je srdcem města a nabízí bílý písek, teplé vody a úžasné podmínky pro surfování. Tamarindo je známé jako jedno z nejlepších surferských míst v Kostarice, což přitahuje surfaře z celého světa. Kromě surfování mohou návštěvníci vychutnat kajak na moři, šnorchlování a potápění, abychom jmenovali jen několik vodních aktivit, které zde lze podniknout.

Mimo pláže nabízí Tamarindo mnoho dalších zážitků. Návštěvníci se mohou vydat na katamaránové výlety, kde mají šanci pozorovat mořský život, jako jsou delfíni, želvy a koráli. V blízkosti Tamarinda se nachází chráněná oblast Las Baulas National Marine Park, kde mohou turisté pozorovat hnízdící želvy, včetně ohrožených karetta karetta želv.

Město samo o sobě má příjemnou atmosféru s řadou restaurací, barů a obchodů. Návštěvníci mohou ochutnat tradiční kostarická jídla i mezinárodní kuchyni a posedět na terasách s výhledem na oceán.

Tamarindo je také výchozím bodem pro výlety do okolních přírodních krás, jako jsou sopka Rincón de la Vieja, přírodní rezervace Palo Verde a mnoho dalších zajímavých lokalit v provincii Guanacaste.

Celkově lze říci, že Tamarindo je pohodové místo pro dovolenou, které nabízí kombinaci krásných pláží, vodních aktivit, přírodních zázraků a uvolněné atmosféry, což ho činí jednou z nejoblíbenějších destinací na pacifickém pobřeží Kostariky.

Mapa Tamarindo - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko