Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kuba - Cayo Ensenachos - informace

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Cayo Ensenachos na Kubě? Naše zájezdy na Cayo Ensenachos vám přinášejí nezapomenutelný zážitek, kde budete moci objevovat průzračné vody Karibského moře, bílé písečné pláže a úchvatné korálové útesy této tropické destinace. Naše nabídka zájezdů na Cayo Ensenachos vám poskytne příležitost prozkoumat podmořský svět, provádět vodní sporty a relaxovat v luxusních... Celý popis

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Cayo Ensenachos na Kubě? Naše zájezdy na Cayo Ensenachos vám přinášejí nezapomenutelný zážitek, kde budete moci objevovat průzračné vody Karibského moře, bílé písečné pláže a úchvatné korálové útesy této tropické destinace. Naše nabídka zájezdů na Cayo Ensenachos vám poskytne příležitost prozkoumat podmořský svět, provádět vodní sporty a relaxovat v luxusních resortech. S našimi zájezdy na Cayo Ensenachos zažijete dovolenou, kterou budete vzpomínat po celý život. Zájezdy na Cayo Ensenachos jsou ideální pro ty, kteří hledají klidný pobyt v ráji s nádhernými plážemi a výbornou kubánskou pohostinností.

Cayo Ensenachos je dalším zázračným ostrovem nacházejícím se v severní části Kubánského souostroví. Tento malý ráj se nachází nedaleko Cayo Coco a Cayo Santa Maria, a tvoří součást skvostného archipelagu Jardines del Rey. Cayo Ensenachos se pyšní nádhernými plážemi, teplým karibským mořem a bohatou biodiverzitou, což z něj činí ideální destinaci pro milovníky přírody a odpočinku na pláži.

Pláže na Cayo Ensenachos patří k nejkrásnějším na Kubě a jsou známé svým bílým pískem a tyrkysovým mořem. Návštěvníci si zde mohou užít nádherné vody Karibského moře, opalování na pláži a vodní sporty, jako je šnorchlování a potápění. Ostrov je také obklopen korálovými útesy, což nabízí úžasnou možnost prozkoumat podvodní krásy.

Cayo Ensenachos je známý také pro svou biodiverzitu. Místní přírodní rezervace umožňuje návštěvníkům pozorovat mnoho druhů ptáků a dalších zvířat. Můžete si prohlédnout různé druhy krabů a plazů, což je jedinečná příležitost pro milovníky přírody.

Pro romantické duše je Cayo Ensenachos také populárním místem pro svatební cesty a líbánky. Exkluzivní all-inclusive resorty nabízí luxusní ubytování a špičkové služby, což z něj činí ideální destinaci pro páry hledající klid a relaxaci.

Cayo Ensenachos je malým kouskem ráje, kde můžete uniknout od každodenního stresu, prozkoumat krásy karibského ostrova a prožít nezapomenutelnou dovolenou v náručí přírody a luxusu.

Videa

Mapa Cayo Ensenachos - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko