Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kuba - Holguin - informace

Hledáte zájezd do Holguin? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do této exotické destinace. Užijte si krásné pláže a kulturu Holguinu našimi zájezdy. Holguin je jedinečnou destinací, kterou můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Holguinu a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Karibiku. Holguín je město a provincie nacházející se na východním pobřeží Kuby. Tato oblast je známá... Celý popis

Hledáte zájezd do Holguin? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do této exotické destinace. Užijte si krásné pláže a kulturu Holguinu našimi zájezdy. Holguin je jedinečnou destinací, kterou můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Holguinu a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Karibiku.

Holguín je město a provincie nacházející se na východním pobřeží Kuby. Tato oblast je známá svými krásnými plážemi, teplým karibským mořem a bohatou kulturou. Město Holguín, které je hlavním městem provincie, nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst k prozkoumání.

Jedním z nejznámějších míst v Holguín je náměstí Plaza de la Marqueta, kde můžete vidět mnoho historických budov a užít si atmosféru města. V okolí města najdete také několik úchvatných pláží, jako je Guardalavaca, kde si můžete užít slunečního svitu a jemného písku.

Pro milovníky přírody a dobrodružství nabízí provincie Holguín mnoho možností. Mohou se vydat do hor Sierra de Cristal, kde najdou krásné vodopády, jako je vodopád Salto del Guayabo, a objeví pestrou faunu a floru této oblasti. Turisté mohou také navštívit národní park Alejandro de Humboldt, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

Kuba je známá svou bohatou kuchyní a v Holguín můžete ochutnat tradiční kubánská jídla, jako je moros y cristianos (černé fazole a rýže), arroz con pollo (kuřecí rýže) a ropa vieja (přetrhaná hovězí masa). Mějte také na paměti, že kubańská hudba a tanec jsou neodmyslitelnou součástí kubánské kultury, a můžete si užít živou hudbu a taneční vystoupení v místních klubech a restauracích.

Celkově lze říci, že Holguín a jeho okolí nabízejí návštěvníkům bohatý mix krásné přírody, fascinující historie a kubánského životního stylu. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají jedinečný zážitek a odpočinek na krásných plážích Karibiku.

Mapa Holguin - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko