Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kypr - Larnaka - informace

Hledáte zájezd do Larnaky? Toto přístavní město na jihovýchodním pobřeží Kypru je známé svými krásnými plážemi, historickými památkami a pohostinností. Zájezdy do Larnaky vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, prohlídky historických památek a kulinářské dobrodružství. Larnaka je krásné přístavní město ležící na východním pobřeží Kypru. Toto město je známé svými... Celý popis

Hledáte zájezd do Larnaky? Toto přístavní město na jihovýchodním pobřeží Kypru je známé svými krásnými plážemi, historickými památkami a pohostinností. Zájezdy do Larnaky vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, prohlídky historických památek a kulinářské dobrodružství.

Larnaka je krásné přístavní město ležící na východním pobřeží Kypru. Toto město je známé svými pohostinnými plážemi, bohatou historií, klidným prostředím a rozmanitými možnostmi pro dovolenou. Larnaka je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci, kulturu a příležitosti k prozkoumání.

Larnaka má několik krásných pláží, jako je Finikoudes Beach a Mackenzie Beach, které nabízí jemný písek a klidnou vodu. Pláže jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty, jako je šnorchlování a windsurfing. Nedaleko Larnaky se také nachází pláže s nádhernými útesy a skálami, což je ideální pro ty, kteří hledají odlehlejší místa.

Historické centrum Larnaky je plné památek a tradičních budov. Zdejší kostel sv. Lazara je jednou z hlavních atrakcí, s krásnými ikonami a archeologickými vykopávkami. Můžete také navštívit Hala Sultan Tekke, kde se nachází islámská svatyně u jezera, a promenádu Finikoudes, která nabízí pohodovou atmosféru s kavárnami a restauracemi.

Larnaka je také známá pro své slaniska, kde můžete pozorovat různé druhy ptáků, včetně plameňáků. Tato oblast je ideálním místem pro milovníky přírody a pozorování ptáků.

Kyperská kuchyně je bohatá a chutná, a v Larnace si můžete vychutnat místní pokrmy, jako je souvlaki (grilované maso na špízu), moussaka (hovězí maso s bramborami a baklažánem) a kyperský salát. Můžete také ochutnat tradiční pečivo, jako je pita chleba a loukoum (kyperský dezert).

Celkově vzato, Larnaka je klidným a malebným městem, které nabízí kombinaci krásných pláží, historie a kultury. Tato destinace je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci a zároveň možnosti prozkoumat krásy Kypru a ochutnat místní kuchyni.

Mapa Larnaka - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko