Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kypr - Limassol - informace

Hledáte zájezd do Limassolu? Toto druhé největší město na Kypru, které leží na jižním pobřeží ostrova, nabízí krásné pláže, historické památky a moderní atrakce. Zájezdy do Limassolu vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, prohlídky historických památek a noční zábavu. Limassol, ležící na jižním pobřeží Kypru, je druhým největším městem na ostrově a důležitým... Celý popis

Hledáte zájezd do Limassolu? Toto druhé největší město na Kypru, které leží na jižním pobřeží ostrova, nabízí krásné pláže, historické památky a moderní atrakce. Zájezdy do Limassolu vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, prohlídky historických památek a noční zábavu.

Limassol, ležící na jižním pobřeží Kypru, je druhým největším městem na ostrově a důležitým obchodním a turistickým centrem. Město je známé svými krásnými plážemi, moderní architekturou, bohatou historií a živým kulturním životem. Limassol nabízí mnoho zábavy a aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Pláže v Limassolu patří mezi nejkrásnější na Kypru. Oblíbené pláže v této oblasti zahrnují Lady's Mile Beach, Akti Olympion Beach a Dasoudi Beach. Tyto pláže nabízejí jemný písek, azurovou vodu a různé možnosti vodních sportů, jako je šnorchlování, potápění a windsurfing.

Historickým centrem města je pevnost Limassol (Limassol Castle), která slouží jako muzeum a kulturní centrum. Pevnost má bohatou historii a byla svědkem mnoha důležitých historických událostí.

Limassol je také známý svými tradičními festivaly a kulturními akcemi. Mezi ty nejvýznačnější patří Limassolský karneval, který je velkolepou událostí se spoustou barevných kostýmů a hudby. Město má také bohatou kulinářskou scénu, kde můžete ochutnat tradiční kyperskou kuchyni a mezinárodní speciality v různých restauracích a kavárnách.

Pro milovníky vína je Limassol skvělou destinací, protože se nachází v jednom z hlavních vinařských regionů na Kypru. Zde můžete navštívit místní vinice a ochutnat tradiční kyperská vína.

Limassol je také výchozím bodem pro průzkum okolního venkovského a horského prostředí Kypru. Můžete si pronajmout auto a vydat se na výlety do nedalekých hor Troodos nebo navštívit malebné vesnice a kláštery v okolí.

Celkově vzato, Limassol je moderním a dynamickým městem na pobřeží Kypru, které kombinuje krásu pláží, historii, kulturu a vinařství. Tato destinace nabízí nespočet možností pro dovolenou a je vhodná pro cestovatele hledající rozmanité zážitky a aktivit.

Mapa Limassol - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko