Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kypr - Pissouri - informace

Hledáte zájezd do Pissouri? Toto malebné letovisko se nachází na jižním pobřeží Kypru a nabízí nádherné pláže, klidnou atmosféru a výbornou kuchyni. Zájezdy do Pissouri vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na odpočinek u moře, průzkum tradiční kyperské kultury a lahodné gastronomické zážitky. Pissouri má několik krásných pláží, jako je Pláž Pissouri Bay, která je ideální pro sluneční... Celý popis

Hledáte zájezd do Pissouri? Toto malebné letovisko se nachází na jižním pobřeží Kypru a nabízí nádherné pláže, klidnou atmosféru a výbornou kuchyni. Zájezdy do Pissouri vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na odpočinek u moře, průzkum tradiční kyperské kultury a lahodné gastronomické zážitky. Pissouri má několik krásných pláží, jako je Pláž Pissouri Bay, která je ideální pro sluneční koupání a vodní sporty. Město je proslulé svými tradičními tavernami, kde můžete ochutnat místní speciality a víno.

Pissouri je malebná vesnice nacházející se na jihozápadním pobřeží Kypru a je známá svým krásným přímořským prostředím, klidem a tradiční atmosférou. Toto místo je ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají relaxaci a příležitost prozkoumat kyperskou kulturu.

Pláže v okolí Pissouri jsou nádherné a nabízejí jemný písek a čistou vodu. Oblíbená pláž Pissouri Bay je ideálním místem pro opalování, plavání a vodní sporty, jako je šnorchlování a windsurfing. Pláž se nachází v pohodlné vzdálenosti od vesnice, což umožňuje turistům snadný přístup.

Vesnice Pissouri má krásné úzké uličky a tradiční kyperskou architekturu. Můžete si prohlédnout kostely, trhy a místní obchody nabízející řemeslné výrobky a suvenýry. Tato vesnice je také známá svými tradičními restauracemi a tavername, kde můžete ochutnat kyperskou kuchyni, jako je mezé (různé malé pokrmy) a kyperské víno.

Pissouri je obklopeno krásnou přírodou, včetně vinic a olivových hájů. Můžete si udělat výlety po venkovských cestách a objevovat krásy kyperské krajiny. Pro milovníky golfového hřiště je v blízkosti i golfové hřiště Secret Valley Golf Club.

Tato oblast je známá také pro své kulturní festivaly a události. Místní festivaly zahrnují tradiční tance, hudbu a zvyky, které představují kyperskou kulturu a tradice.

Celkově vzato, Pissouri je tichým útočištěm na Kypru, které nabízí kombinaci krásného moře, tradiční kyperské kultury a příležitostí pro odpočinek a relaxaci. Tato destinace je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou v půvabném prostředí.

Mapa Pissouri - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko