Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Lesotho - informace

Hledáte zájezd do krásného Lesotha? Naše zájezdy do Lesotha vám nabídnou nezapomenutelný zážitek plný úchvatných hor, překrásných krajinných scenérií a autentické kultury. Lesotho, známé také jako "Králův kraj", vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou a půvabem. Naše zájezdy do Lesotha zahrnují návštěvu malebných horských vesnic, kde můžete...

Informace o zemi Lesotho

Hledáte zájezd do krásného Lesotha? Naše zájezdy do Lesotha vám nabídnou nezapomenutelný zážitek plný úchvatných hor, překrásných krajinných scenérií a autentické kultury. Lesotho, známé také jako "Králův kraj", vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou a půvabem. Naše zájezdy do Lesotha zahrnují návštěvu malebných horských vesnic, kde můžete poznat místní obyvatele a jejich tradiční způsob života.

Lesotho, oficiálně Království Lesotho, je malebná země nacházející se v jižní Africe. Tato země je jedinečná tím, že je zcela obklopena Jihoafrickou republikou, což jí dává status enklávy. Lesotho je známé svou nádhernou horskou krajinou a bohatou kulturní dědictvím.

Hlavním městem Lesotha je Maseru, které leží v údolí řeky Caledon a je centrem politického, ekonomického a kulturního dění. Maseru nabízí návštěvníkům pestrý mix moderního života a tradičních prvků lesothské kultury. V městě najdete historické památky, jako je například Maseru Bridge, a také trhy a obchody, kde si můžete zakoupit místní řemesla a suvenýry.

Lesotho je známé svými úchvatnými horami, které nabízejí mnoho možností pro horskou turistiku, horolezectví a lyžování (zejména v zimním období). V národním parku Sehlabathebe uvidíte rozlehlá pastviny a kamenné věže, které připomínají kouzelný svět.

Kulturní scéna Lesotha je plná tradiční hudby a tance, které jsou často provázeny typickými nástroji, jako je lesothský bubínek. Místní kuchyně zahrnuje pokrmy jako je papa (kaše z kukuřice), maso a zelenina, často připravované na ohni.

Lesotho je také známé svými lidmi, kteří jsou známí jako Basotho, a jejich tradičním oděvem zvaným "melao," což jsou vícevrstvé deky nošené na ramenou. Země má bohatou historii a tradice, které mohou být pro turisty fascinující.

Pro turisty, kteří rádi objevují krásu přírody, ponořují se do bohaté kultury a hledají dobrodružství ve středně vysokých horách, je Lesotho skvělou destinací. Tato země nabízí nespočet možností pro nezapomenutelné zážitky a poznání jedinečného prostředí a kultury.

Lesotho - informace o destinacích

Mapa Lesotho - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko