Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Libanon - Beirút - informace

Hledáte zájezd do Bejrútu, fascinujícího hlavního města Libanonu? Zájezdy naší agentury vám umožní prozkoumat tuto živou a historickou metropoli na pobřeží Středozemního moře. Bejrút je městem, které kombinuje bohatou historii, moderní kulturu a nádherné pláže. Bejrút je hlavním městem Libanonu a jeden z nejvíce kosmopolitních a historicky významných měst na Blízkém východě. Toto město leží na... Celý popis

Hledáte zájezd do Bejrútu, fascinujícího hlavního města Libanonu? Zájezdy naší agentury vám umožní prozkoumat tuto živou a historickou metropoli na pobřeží Středozemního moře. Bejrút je městem, které kombinuje bohatou historii, moderní kulturu a nádherné pláže.

Bejrút je hlavním městem Libanonu a jeden z nejvíce kosmopolitních a historicky významných měst na Blízkém východě. Toto město leží na pobřeží Středozemního moře a nabízí nádherné pobřežní scenérie, bohatou historii a kulturní rozmanitost.

Hlavním lákadlem Bejrútu je jeho nádherné pobřeží, které nabízí krásné pláže, nábřeží a přístavy. Město je ideálním místem pro milovníky moře, ať už se jedná o relaxaci na pláži nebo vodní sporty.

Bejrút má bohatou historii, což se odráží v mnoha historických památkách a architektonických skvostech. Mezi nejvýznamnější patří Staré město Bejrútu, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, a nabízí malebné uličky, tržiště a historické budovy. Dalšími významnými památkami jsou například Zámek Bejrút, Národní muzeum Libanonu a mnoho dalších.

Město Bejrút je také centrem kultury a umění. Nabízí mnoho muzeí, galerií, divadel a kulturních center, kde můžete objevovat libanonskou kulturu a umění.

Místní kuchyně je rozmanitá a bohatá na tradiční libanonská jídla, jako jsou mezze (různé malé chody), falafel, hummus a libanonský chléb. Město je také známé pro své kavárny a restaurace, kde můžete ochutnat výtečné místní pokrmy.

Bejrút je také místem, kde se střetávají různé kultury, což se projevuje v různorodosti obchodů, tržišť a kulturních událostí.

Město Bejrút je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci historie, kultury, krásného pobřeží a výtečné kuchyně. Toto město nabízí mnoho možností pro objevování a poznávání výjimečného libanonského prostředí.

Mapa Beirút - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko