Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Libanon - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Libanonu? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Libanonu vás zavedou do této fascinující země na Blízkém východě, která spojuje bohatou historii, kulturu a ohromující přírodní krásy. S našimi poznávacími zájezdy do Libanonu můžete prozkoumat starobylé fénické ruiny, ochutnat libanonskou kuchyni plnou lahodných chutí a objevovat kouzlo Bejrútu,... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Libanonu? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Libanonu vás zavedou do této fascinující země na Blízkém východě, která spojuje bohatou historii, kulturu a ohromující přírodní krásy. S našimi poznávacími zájezdy do Libanonu můžete prozkoumat starobylé fénické ruiny, ochutnat libanonskou kuchyni plnou lahodných chutí a objevovat kouzlo Bejrútu, moderního a historického hlavního města. Připravte se na nezapomenutelný poznávací zájezd do Libanonu, kde vás čekají pohostinní obyvatelé a úchvatné zážitky.

 

Libanon, oficiálně Libanonská republika, je fascinující zemí nacházející se na východním pobřeží Středozemního moře v jihozápadní Asii. Tato malebná země je známá svou rozmanitou kulturou, bohatou historií a úchvatnou krajinou.

Hlavním městem Libanonu je Bejrút, který je bránou do této rozmanité země. Bejrút je kosmopolitním městem plným kontrastů, kde se setkávají moderní mrakodrapy a historické čtvrti. V centru města najdete trhy plné tradičního zboží a místních lahůdek, jako je falafel, hummus a baklava. Bejrút je také domovem mnoha muzeí, galerií a historických památek, které zahrnují antické římské ruiny a krásné mešity.

Libanon je bohatý na přírodní krásy. Na severu země najdete horský řetězec Libanonské hory, který nabízí úchvatné výhledy, turistické stezky a možnosti lyžování v zimním období. Na jihu Libanonu se nachází nádherná pobřeží Středozemního moře s krásnými plážemi a historickými přístavními městy, jako je Tyr a Byblos.

Libanon má také bohatou kulturní scénu s hudbou, tancem a uměním. Země je známá svou tradiční arabskou hudbou a tancem Dabke. Místní kuchyně je výjimečná a zahrnuje pokrmy jako tabbouleh, kibbeh a kafta.

Historicky je Libanon znám svou pestrou historií, která zahrnuje fénickou, řeckou, římskou a osmanskou éru. Tato historie je viditelná v mnoha historických památkách a archeologických nalezištích, jako je chrám v Baalbeku a skalní město Petra.

Pro turisty, kteří hledají kombinaci historie, kultury, krásné přírody a vynikající kuchyně, je Libanon ideálním místem k návštěvě. Země nabízí mnoho možností pro poznávání a objevování, a to včetně relaxace na pláži, procházek horami a prozkoumávání rušných městských ulic.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko