Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Litva - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Litvy? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Litvy vás zavedou do této klenotnice střední Evropy, která se pyšní bohatou historií, nádhernou přírodou a unikátní kulturou. S našimi poznávacími zájezdy do Litvy můžete prozkoumat starobylá města jako Vilnius, Kaunas a Klaip&da, objevovat malebné národní parky a ochutnat tradiční litevská jídla. Připravte... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Litvy? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Litvy vás zavedou do této klenotnice střední Evropy, která se pyšní bohatou historií, nádhernou přírodou a unikátní kulturou. S našimi poznávacími zájezdy do Litvy můžete prozkoumat starobylá města jako Vilnius, Kaunas a Klaipėda, objevovat malebné národní parky a ochutnat tradiční litevská jídla. Připravte se na nezapomenutelný poznávací zájezd do Litvy, kde vás čekají úchvatné pamětihodnosti a srdeční přijetí místních lidí.

 

Litva, oficiálně Litovská republika, je fascinující země ležící v severovýchodní Evropě, v Baltském regionu. Tato země má bohatou historii, krásnou přírodu a kulturní dědictví, které ji činí atraktivní destinací pro turisty.

Hlavním městem Litvy je Vilnius, což je jedno z nejstarších a nejkrásnějších měst ve střední Evropě. Vilnius je známý svou historickou architekturou, včetně krásných kostelů, věží a hradů. Staré město Vilniusu je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí úchvatné uličky, náměstí a restaurace s tradiční litovskou kuchyní.

Litva je také domovem několika národních parků a přírodních rezervací, které nabízejí možnost procházek, turistiky a pozorování volně žijících zvířat. Národní park Curonian Spit na břehu Baltského moře je známý svými písečnými dunami a jedinečnou flórou a faunou.

Kulturní scéna Litvy je bohatá na tradiční hudbu, tance a umění. Místní lidé jsou hrdí na svou kulturu a tradice, a to se odráží v různých festivalech a akcích po celý rok. Litovská hudba zahrnuje tradiční lidové písně a moderní žánry.

Historicky je Litva známá svou velkou říší v 14. a 15. století, kdy byla jednou z největších středověkých říší ve východní Evropě. Pozůstatky této říše jsou viditelné v různých hradech a historických městech po celé zemi.

Pro turisty, kteří hledají kombinaci historie, kultury a přírodní krásy, je Litva skvělou destinací. Země nabízí mnoho možností pro poznávání a objevování, a to včetně procházek po malebných vesnicích, návštěvy historických památek a ochutnávání místní kuchyně. Litva je zemí, která vás okouzlí svou pohostinností a jedinečným charakterem.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko