Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Lotyšsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Lotyšska? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Lotyšska vás zavedou do této baltické perly, která kombinuje bohatou historii, malebnou přírodu a fascinující kulturu. S našimi poznávacími zájezdy do Lotyšska můžete prozkoumat středověké město Rigy, vydat se na výlet po krásném lotyšském venkově a ochutnat tradiční lotyšská jídla. Připravte se na... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Lotyšska? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Lotyšska vás zavedou do této baltické perly, která kombinuje bohatou historii, malebnou přírodu a fascinující kulturu. S našimi poznávacími zájezdy do Lotyšska můžete prozkoumat středověké město Rigy, vydat se na výlet po krásném lotyšském venkově a ochutnat tradiční lotyšská jídla. Připravte se na nezapomenutelný poznávací zájezd do Lotyšska, kde vás čekají úchvatné památky a vřelé přijetí místních obyvatel.

 

Lotyšsko, oficiálně Lotyšská republika, je fascinující země nacházející se v severovýchodní Evropě na pobřeží Baltského moře. Tato země má bohatou historii, rozmanitou přírodu a kulturu, která se táhne tisíce let zpět.

Hlavním městem Lotyšska je Riga, což je nejen hlavním politickým a ekonomickým centrem země, ale také jedním z největších a nejkrásnějších měst ve střední Evropě. Riga je známá svou historickou architekturou, včetně středověkých kostelů, krásných budov v art nouveau stylu a historického centra, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Město nabízí také bohatou kulturní scénu, včetně muzeí, galerií a trhů, kde si můžete zakoupit tradiční lotyšské řemesla.

Lotyšsko je také proslulé svou krásnou přírodou. Země má rozsáhlé lesy, jezera a močály, což je ideální místo pro turisty, kteří hledají klid a relaxaci v přírodě. Národní park Gauja je oblíbeným cílem pro turisty a nabízí možnosti procházek, cyklistiky a pozorování ptáků. Lotyšské pobřeží Baltského moře je známé svými plážemi a možnostmi pro vodní sporty.

Kulturní scéna Lotyšska zahrnuje tradiční hudbu, tance a umění. Místní lidé jsou hrdí na svou kulturu a tradice, a to se odráží v různých festivalech a akcích po celý rok. Lotyšská hudba zahrnuje lidové písně a moderní žánry.

Historicky je Lotyšsko známé svým bojem za nezávislost a dlouhodobým vlivem různých kultur, včetně německé, švédské a ruské. To vše je viditelné v historických památkách, jako jsou hrady, muzea a historická města.

Pro turisty, kteří hledají kombinaci historie, kultury a přírodní krásy, je Lotyšsko skvělou destinací. Země nabízí mnoho možností pro poznávání a objevování, a to včetně procházek po malebných vesnicích, návštěvy historických památek a ochutnávání místních specialit. Lotyšsko je zemí, která vás okouzlí svým pohostinným prostředím a jedinečným kouzlem.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko