Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Madagaskar - Anjajavy - informace

Hledáte zájezd na Anjajavy, což je krásná destinace na severozápadním pobřeží Madagaskaru? Naše zájezdy do Anjajavy vám přinášejí nezapomenutelný zážitek, kde budete moci objevovat nádherné pláže, pralesy a bohatou přírodu této exotické oblasti. Naše nabídka zájezdů do Anjajavy vám poskytne příležitost prozkoumat národní park, pozorovat zdejší faunu a flóru a relaxovat v příjemném prostředí. S... Celý popis

Hledáte zájezd na Anjajavy, což je krásná destinace na severozápadním pobřeží Madagaskaru? Naše zájezdy do Anjajavy vám přinášejí nezapomenutelný zážitek, kde budete moci objevovat nádherné pláže, pralesy a bohatou přírodu této exotické oblasti. Naše nabídka zájezdů do Anjajavy vám poskytne příležitost prozkoumat národní park, pozorovat zdejší faunu a flóru a relaxovat v příjemném prostředí. S našimi zájezdy do Anjajavy zažijete dovolenou, kterou budete vzpomínat po celý život.

Anjajavy je nádherné letovisko a rezervace přírody nacházející se na severozápadním pobřeží Madagaskaru. Toto místo je známé svou překrásnou přírodou, jedinečným ekosystémem a exkluzivními zážitky pro cestovatele.

Anjajavy je obklopeno krásnými plážemi s jemným pískem a tyrkysovým mořem, což ho činí ideálním pro opalování a vodní aktivity. Můžete si vychutnat plavání, šnorchlování a potápění v těchto křišťálově čistých vodách. Zároveň můžete objevovat exotickou faunu a flóru v okolní přírodě.

Rezervace přírody v Anjajavy je domovem mnoha druhů rostlin a zvířat, včetně lemura Coquerelova, který je endemickým druhem Madagaskaru. Můžete podniknout výlety a procházky v deštném lese a pozorovat různé druhy ptáků, chameleony a další zvířata.

Anjajavy také nabízí exkluzivní ubytování v luxusním resortu, kde si můžete dopřát pohodlí a kvalitní služby. Resort nabízí několik možností pro relaxaci, wellness procedury a vynikající kuchyni s místními a mezinárodními lahůdkami.

Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají jedinečný a klidný únik v náručí přírody. Anjajavy spojuje krásu přírody, luxus a dobrodružství, což ho činí jedním z nezapomenutelných destinací na Madagaskaru.

Mapa Anjajavy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko