Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Madagaskar - Nosy Sakatia - informace

Hledáte zájezd na Nosy Sakatia, což je malý ostrov ležící poblíž Nosy Be na severozápadním pobřeží Madagaskaru? Nosy Sakatia je nádherný ostrov s nádhernými plážemi, korálovými útesy a přírodním bohatstvím. Toto místo je ideální pro milovníky šnorchlování, potápění a přírodního pozorování, protože nabízí jedinečnou příležitost k objevování podmořského světa a exotické fauny a flóry. S našimi... Celý popis

Hledáte zájezd na Nosy Sakatia, což je malý ostrov ležící poblíž Nosy Be na severozápadním pobřeží Madagaskaru? Nosy Sakatia je nádherný ostrov s nádhernými plážemi, korálovými útesy a přírodním bohatstvím. Toto místo je ideální pro milovníky šnorchlování, potápění a přírodního pozorování, protože nabízí jedinečnou příležitost k objevování podmořského světa a exotické fauny a flóry. S našimi zájezdy na Nosy Sakatia zažijete dovolenou v tropickém ráji, který budete vzpomínat po celý život.

Nosy Sakatia je malý ostrov, který leží v severozápadní části Madagaskaru v Indickém oceánu. Tento ostrov je jednou z malebných perel v této oblasti a nabízí návštěvníkům krásné pláže, přírodní krásy a klidné prostředí.

Pláže na Nosy Sakatia jsou písečné, bílé a obklopeny průzračnými vodami. Toto místo je ideální pro opalování, plavání a šnorchlování. Podmořský život je bohatý a můžete pozorovat různé druhy korálů, pestrobarevných ryb a jiných mořských tvorů.

Nosy Sakatia je také známá pro svou přírodní krásu a deštné lesy, které jsou domovem různých druhů ptáků, lemura a chameleona. Procházky a trekking v těchto přírodních rezervacích jsou populární aktivitou pro návštěvníky.

Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a ochotní ukázat vám místní kulturu a tradiční zvyky. Můžete ochutnat tradiční malgašská jídla a prozkoumat místní trhy a řemeslné dílny.

Nosy Sakatia je ideálním místem pro ty, kteří hledají odlehlý a klidný únik v ráji Indického oceánu. Je to místo, kde můžete zažít přírodní krásu a relaxaci daleko od shonu moderního světa. Je to skvělá destinace pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou a možnost objevovat krásy Madagaskaru.

Mapa Nosy Sakatia - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko