Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Madagaskar - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd na Madagaskar? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy na Madagaskar vás zavedou do této exotické ostrovní destinace, která je domovem neuvěřitelné biodiverzity, nádherných pláží a fascinující kultury. S našimi poznávacími zájezdy na Madagaskar můžete prozkoumat jedinečnou flóru a faunu, objevovat krásné pláže na pobřeží Indického oceánu a poznat tradiční... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd na Madagaskar? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy na Madagaskar vás zavedou do této exotické ostrovní destinace, která je domovem neuvěřitelné biodiverzity, nádherných pláží a fascinující kultury. S našimi poznávacími zájezdy na Madagaskar můžete prozkoumat jedinečnou flóru a faunu, objevovat krásné pláže na pobřeží Indického oceánu a poznat tradiční madagaskarský způsob života. Připravte se na nezapomenutelný poznávací zájezd na Madagaskar, kde vás čekají dobrodružství a překrásné přírodní scenérie.

 

Madagaskar, oficiálně Republika Madagaskar, je ostrovní země nacházející se v Indickém oceánu, nedaleko východního pobřeží Afriky. Tento ohromující ostrov je známý svou jedinečnou přírodou, bohatou biodiverzitou a fascinující kulturou.

Madagaskar je třetím největším ostrovem na světě a je domovem mnoha unikátním druhům rostlin a živočichů, které nenajdete nikde jinde na světě. Většina z nich je endemická a nenajdete je nikde jinde. Madagaskar je proto rájem pro biology a přírodovědce.

Hlavním městem Madagaskaru je Antananarivo, které leží ve střední části ostrova. Město je známé svými historickými památkami, trhy a krásnými výhledy na okolní krajinu. Mezi další významná místa na ostrově patří Národní parky, jako je Andasibe-Mantadia National Park a Isalo National Park, kde můžete vidět ohromující přírodní krásy, včetně deštných pralesů, skalnatých údolí a vodopádů.

Kulturní scéna Madagaskaru je bohatá a různorodá, s mnoha etnickými skupinami a tradicemi. Místní lidé, kteří jsou známí jako Malgaši, mají svou vlastní řeč, hudbu, tance a umění. Tradiční hudba na ostrově zahrnuje hraní na valiha (tradiční hudební nástroj) a tanec hira gasy.

Historicky byl Madagaskar osídlen lidmi z jiných částí světa, včetně Indonésie, Afriky a Evropy. To vytvořilo bohatou směs kultur a tradic. Koloniální minulost ostrova je ovlivňuje dodnes, zejména v architektuře a jazyce.

Pro turisty, kteří hledají dobrodružství v přírodě, poznávání jedinečné biodiverzity a ponoření se do různorodé kultury, je Madagaskar jedinečnou destinací. Země nabízí nespočet možností pro objevování a poznávání, a to včetně pozorování vzácných druhů živočichů, výletů do deštných pralesů a interakcí s místními lidmi, kteří rádi sdílejí svou kulturu a tradice s návštěvníky. Madagaskar je ostrov plný tajemství a krás, který vás určitě okouzlí.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko