Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maďarsko - Balaton - informace

Hledáte zájezd na Balaton? Balaton je největší sladkovodní jezero v Evropě nacházející se v Maďarsku. Tato destinace je známá svými krásnými plážemi, termálními lázněmi, vodními sporty a historickými památkami. Naše zájezdy na Balaton vám umožní prozkoumat tento půvabný region, ať už máte zájem o relaxaci na pláži, plavání v jezeře, windsurfing nebo procházky kolem jezera a návštěvu... Celý popis

Hledáte zájezd na Balaton? Balaton je největší sladkovodní jezero v Evropě nacházející se v Maďarsku. Tato destinace je známá svými krásnými plážemi, termálními lázněmi, vodními sporty a historickými památkami. Naše zájezdy na Balaton vám umožní prozkoumat tento půvabný region, ať už máte zájem o relaxaci na pláži, plavání v jezeře, windsurfing nebo procházky kolem jezera a návštěvu historických měst a vesnic.

Balaton je největší sladkovodní jezero ve střední Evropě a nachází se v západní části Maďarska. Jezero Balaton je známé svými krásnými plážemi, termálními lázněmi, historickými městy a mnoha aktivitami pro návštěvníky, což ho činí oblíbeným cílem pro dovolenou a rekreační aktivity.

Jezero Balaton je obklopeno malebnými městy a letovisky, které nabízejí širokou škálu ubytovacích možností. Pláže na jezeře Balaton jsou ideálním místem pro sluneční koupání, vodní sporty a relaxaci. Můžete si také půjčit vodní kolo, kajak nebo paddleboard.

Termální lázně a wellness centra na březích Balatonu jsou další atrakcí tohoto regionu. Můžete si dopřát lázeňské procedury a relaxovat v termálních bazénech.

Města kolem Balatonu, jako například Siófok, Keszthely, Tihany a Balatonfüred, nabízejí historické památky, trhy a kulturní události. Můžete navštívit hrady, muzea a kostely a ochutnat maďarskou kuchyni v místních restauracích.

Jezero Balaton je také oblíbeným místem pro cyklistiku a turistiku. Existuje mnoho turistických tras a cyklostezek, které vám umožní prozkoumat krásnou krajinu kolem jezera.

Celkově je jezero Balaton ideálním místem pro dovolenou, relaxaci a aktivní odpočinek. Toto místo je vhodné pro cestovatele, kteří hledají kombinaci krásných pláží, kulturního poznání a rekreačních možností.

Mapa Balaton - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko