Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maďarsko - Budapešť - informace

Hledáte zájezd do Budapešti? Budapešť je hlavním městem Maďarska a jedním z nejkrásnějších měst ve střední Evropě. Tato destinace je známá svou bohatou historií, nádhernou architekturou, termálními lázněmi a kulturou. Naše zájezdy do Budapešti vám umožní prozkoumat tuto fascinující metropoli, ať už máte zájem o prohlídky historických památek, jako je Budínský hrad a Rybářská bašta, návštěvu... Celý popis

Hledáte zájezd do Budapešti? Budapešť je hlavním městem Maďarska a jedním z nejkrásnějších měst ve střední Evropě. Tato destinace je známá svou bohatou historií, nádhernou architekturou, termálními lázněmi a kulturou. Naše zájezdy do Budapešti vám umožní prozkoumat tuto fascinující metropoli, ať už máte zájem o prohlídky historických památek, jako je Budínský hrad a Rybářská bašta, návštěvu termálních lázní, ochutnávku maďarské kuchyně v tradičních restauracích nebo procházky podél řeky Dunaj.

Budapešť, hlavní město Maďarska, je jedním z nejkrásnějších a nejživějších měst ve střední Evropě. Město leží na obou březích řeky Dunaj a nabízí bohaté kulturní dědictví, nádhernou architekturu, termální lázně a vynikající kuchyni, což ho činí oblíbeným cílem pro cestovatele.

Jedním z hlavních symbolů Budapešti je Řetězový most, který spojuje obě části města - Buda a Pest. Obě strany města mají svůj unikátní charakter. Buda nabízí krásné výhledy na město a je známé svými historickými čtvrtmi, včetně Budínského hradu a Rybářské bastionu. Pest je modernější a nabízí rušné náměstí, bulváry a mnoho obchodů, restaurací a kaváren.

Město je také známé svými termálními lázněmi, jako jsou Széchenyi lázně a Gellért lázně. Můžete si užít relaxaci v horkých pramenech a bazénech nebo si dopřát tradiční lázeňské procedury.

Budapešť má bohatý kulturní život a nabízí mnoho muzeí, galerií a historických památek. Můžete navštívit Maďarské národní muzeum, Muzeum umění, Maďarský parlament a mnoho dalších zajímavých míst.

Maďarská kuchyně je také velmi chutná a zajímavá. Můžete ochutnat tradiční pokrmy, jako je goulash, langos, husí játra a sladké dezerty, jako je rétes a palacsinta.

Budapešť je známá svými večerními životy a nabízí bohatý noční život. Můžete navštívit různé bary, kluby, restaurace a divadelní představení.

Celkově je Budapešť jedinečné město, které kombinuje historii, kulturu, termální lázně, vynikající kuchyni a živý noční život. Toto místo je vhodné pro cestovatele, kteří hledají kulturní poznání, relaxaci a zážitky ve střední Evropě.

Mapa Budapešť - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko