Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maďarsko - Eger - informace

Hledáte zájezd do Egeru? Eger je malebné historické město nacházející se v severovýchodní části Maďarska, které je známé svou bohatou historií, kulturou a vinařstvím. Tato destinace nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst k prozkoumání. Naše zájezdy do Egeru vám umožní objevit místní památky a kulturní atrakce, včetně historického centra města s krásnými barokními budovami, katedrály svatého... Celý popis

Hledáte zájezd do Egeru? Eger je malebné historické město nacházející se v severovýchodní části Maďarska, které je známé svou bohatou historií, kulturou a vinařstvím. Tato destinace nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst k prozkoumání. Naše zájezdy do Egeru vám umožní objevit místní památky a kulturní atrakce, včetně historického centra města s krásnými barokními budovami, katedrály svatého Jana a Egerského hradu. Eger je také známý svými vinařstvími, a můžete ochutnat místní vína ve vinných sklepech.

Eger je malebné historické město nacházející se ve středním Maďarsku, známé pro svou bohatou historii, architekturu a víno. Město leží v krásném regionu Bükk, což ho činí oblíbeným cílem pro cestovatele hledající historii, kulturu a gastronomii.

Eger je známý svými historickými památkami, včetně Egerského hradu, který dominuje nad městem. Hrad byl postaven v 13. století a byl svědkem mnoha historických událostí. Můžete si prohlédnout hradní muzeum a užít si nádherný výhled na okolní krajinu.

Město má také krásné barokní a renesanční budovy, jako je Bazilika svatého Donáta, Kostel svatého Mikuláše a Dobo Square s historickými domy a kavárnami. Procházka po historickém centru města je skvělým způsobem, jak objevovat jeho krásu.

Eger je také známé svým vínem. Region je jedním z hlavních vinohradnických oblastí Maďarska a nabízí výborná vína, zejména červená vína. Můžete navštívit místní vinné sklepy a ochutnat tradiční maďarská vína, včetně známého vína Bull's Blood (Bikavér).

Místní kuchyně je také výborná a můžete ochutnat tradiční maďarská jídla, jako je hovězí guláš, paprikáš a trdelník. Restaurace a kavárny v Egeru nabízejí chutné pokrmy a vína.

Eger je také výchozím bodem pro výlety do přírody v regionu Bükk. Můžete se vydat na túry a procházky v této krásné krajině.

Celkově je Eger skvělým místem pro objevování maďarské historie, kultury a vína. Toto místo je vhodné pro cestovatele, kteří hledají unikátní zážitky a krásu středního Maďarska.

Mapa Eger - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko