Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maďarsko - Györ - informace

Hledáte zájezd do Győru? Győr je krásné maďarské město nacházející se na západě země. Tato destinace je známá svými historickými památkami, krásným historickým centrem a kulturními atrakcemi. Naše zájezdy do Győru vám umožní prozkoumat místní památky a kulturní dědictví města, včetně baziliky svatého Jakuba, Győrské radnice a krásných barokních budov. Győr, známý také jako Győr-Moson-Sopron, je... Celý popis

Hledáte zájezd do Győru? Győr je krásné maďarské město nacházející se na západě země. Tato destinace je známá svými historickými památkami, krásným historickým centrem a kulturními atrakcemi. Naše zájezdy do Győru vám umožní prozkoumat místní památky a kulturní dědictví města, včetně baziliky svatého Jakuba, Győrské radnice a krásných barokních budov.

Győr, známý také jako Győr-Moson-Sopron, je krásné město nacházející se v západní části Maďarska, nedaleko hranic se Slovenskem a Rakouskem. Město má bohatou historii, architekturu a kulturní dědictví, což ho činí atraktivním místem pro návštěvu.

Historické centrum Győru je plné krásných barokních budov a náměstí. Jedním z hlavních náměstí je Szent István tér (náměstí svatého Štěpána), kde se nachází majestátní Bazilika svatého Štěpána. Bazilika je významnou náboženskou stavbou a nabízí impozantní architekturu.

Další zajímavostí v Győru je Győrský hrad, který byl postaven v 13. století a sloužil jako vojenská pevnost. Dnes můžete navštívit hradní muzeum a vychutnat si výhled na město ze hradních zdí.

Město má také mnoho muzeí a galerií, včetně Győr Gallery, která prezentuje umění a kulturu regionu.

Győr se nachází poblíž řeky Rába, což znamená, že můžete si užít procházky podél řeky a relaxovat v krásném přírodním prostředí. Město je také známé svými termálními lázněmi, jako je Rába Quelle, kde si můžete dopřát relaxaci a léčebné procedury.

Místní kuchyně v Győru nabízí tradiční maďarská jídla, jako je goulash, halászlé (rybí polévka), a mnoho dalších. Restaurace a kavárny v centru města poskytují příležitost ochutnat tyto lahůdky.

Celkově je Győr krásným městem, které kombinuje historii, kulturu a přírodní krásy. Toto místo je vhodné pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou s kulturním zážitkem ve středním Maďarsku.

Mapa Györ - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko