Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maďarsko - Hajdúszoboszló - informace

Hledáte zájezd do Hajdúszoboszló? Hajdúszoboszló je známé maďarské lázeňské město nacházející se v severovýchodní části země. Tato destinace je známá svými termálními lázněmi, wellness procedurami a relaxační atmosférou. Naše zájezdy do Hajdúszoboszló vám umožní vychutnat si léčebné koupele, masáže a wellness procedury v místních termálních lázních. Město je ideálním místem pro odpočinek a... Celý popis

Hledáte zájezd do Hajdúszoboszló? Hajdúszoboszló je známé maďarské lázeňské město nacházející se v severovýchodní části země. Tato destinace je známá svými termálními lázněmi, wellness procedurami a relaxační atmosférou. Naše zájezdy do Hajdúszoboszló vám umožní vychutnat si léčebné koupele, masáže a wellness procedury v místních termálních lázních. Město je ideálním místem pro odpočinek a regeneraci těla a mysli.

Hajdúszoboszló je populárním lázeňským městem nacházejícím se ve východní části Maďarska, v regionu Hajdúság. Město je známé pro své termální lázně a je často nazýváno "Perla východu" kvůli svým lázeňským možnostem a přírodním krásám.

Hajdúszoboszló nabízí několik lázeňských komplexů, které zahrnují různé termální bazény, vodní atrakce a wellness procedury. Jedním z nejznámějších lázeňských komplexů je Aquapark Aqua-Palace, který nabízí širokou škálu bazénů, tobogánů a zábavy pro návštěvníky všech věkových skupin.

Město má také krásný termální jezírko, které je známé svými léčebnými vlastnostmi. Toto jezírko je obklopeno přírodou a poskytuje ideální místo pro relaxaci a odpočinek.

Kromě lázní můžete v Hajdúszoboszló navštívit také parky a zahrady, jako je St. Stephen Park, kde si můžete užít procházky a pikniky.

Místní kultura a kuchyně jsou také důležitou součástí města. Můžete ochutnat tradiční maďarská jídla, jako je goulash, halászlé (rybí polévka), a další speciality v místních restauracích a kavárnách.

Celkově je Hajdúszoboszló ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a léčebné procedury v termálních lázních. Toto místo je vhodné pro návštěvníky, kteří hledají klidnou dovolenou ve východním Maďarsku a chtějí si užít léčebné benefity termálních pramenů.

Mapa Hajdúszoboszló - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko