Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maďarsko - Harkány - informace

Hledáte zájezd do Harkány? Harkány je malebné maďarské lázeňské město nacházející se v jihozápadní části země. Tato destinace je známá svými léčebnými termálními prameny, wellness centry a relaxační atmosférou. Naše zájezdy do Harkány vám umožní vychutnat si léčebné koupele, masáže a wellness procedury v místních termálních lázních. Město je ideálním místem pro odpočinek a péči o zdraví a... Celý popis

Hledáte zájezd do Harkány? Harkány je malebné maďarské lázeňské město nacházející se v jihozápadní části země. Tato destinace je známá svými léčebnými termálními prameny, wellness centry a relaxační atmosférou. Naše zájezdy do Harkány vám umožní vychutnat si léčebné koupele, masáže a wellness procedury v místních termálních lázních. Město je ideálním místem pro odpočinek a péči o zdraví a dobrý pocit.

Harkány je malebné lázeňské město nacházející se v jihozápadní části Maďarska. Město je známé svými termálními lázněmi, léčebnými procedurami a krásným okolím, což ho činí atraktivním místem pro návštěvu.

Hlavní atrakcí v Harkány je Harkányi Termál, což je komplex termálních bazénů a lázeňských procedur. Termální vody v Harkány mají léčebné účinky a jsou vhodné pro léčbu různých zdravotních problémů, včetně onemocnění pohybového aparátu. Návštěvníci mohou relaxovat ve studených a teplých bazénech a využívat různé wellness služby.

Mimo termální lázně můžete také navštívit Kostel svatého Mikuláše, historický kostel s nádhernou architekturou, a procházet se krásnými parky a zahradami v okolí.

Harkány se nachází v malebném regionu Villányi-vinohradů, který je známý svými víny. Můžete ochutnat místní vína a navštívit vinice v okolí.

Místní kuchyně v Harkány nabízí tradiční maďarská jídla, jako je goulash, halászlé (rybí polévka), a další maďarské speciality. Můžete si vychutnat chutné pokrmy v místních restauracích a kavárnách.

Celkově je Harkány ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a léčebné procedury v termálních lázních. Toto místo je vhodné pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou a chtějí si užít léčebné benefity termálních pramenů ve středním Maďarsku.

Mapa Harkány - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko