Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maďarsko - Hévíz - informace

Hledáte zájezd do Hévízu? Hévíz je malebné maďarské lázeňské město, které je známé díky svému termálnímu jezeru, což je jedno z největších termálních jezer na světě. Tato destinace je ideálním místem pro relaxaci, odpočinek a péči o zdraví. Naše zájezdy do Hévízu vám umožní vychutnat si léčebné koupele a wellness procedury v termálním jezeru, které je obklopeno krásnou přírodou. Město nabízí... Celý popis

Hledáte zájezd do Hévízu? Hévíz je malebné maďarské lázeňské město, které je známé díky svému termálnímu jezeru, což je jedno z největších termálních jezer na světě. Tato destinace je ideálním místem pro relaxaci, odpočinek a péči o zdraví. Naše zájezdy do Hévízu vám umožní vychutnat si léčebné koupele a wellness procedury v termálním jezeru, které je obklopeno krásnou přírodou. Město nabízí také řadu lázeňských center a wellness hotelů, kde si můžete dopřát péči o tělo a duši.

Hévíz je malé město nacházející se v západní části Maďarska a je známé především díky svým termálním jezerům, která jsou jedním z největších termálních jezer na světě. Toto jezero je hlavní atrakcí města a přitahuje návštěvníky z celého světa.

Hévízské termální jezero je známé svými léčebnými vlastnostmi a teplotou vody, která zůstává po celý rok kolem 30 °C. Tato voda je považována za velmi blahodárnou pro lidské zdraví a je vhodná pro léčbu různých zdravotních obtíží, zejména pro pacienty s onemocněním pohybového aparátu. Návštěvníci si mohou vychutnat koupání v jezeře, které je obklopeno krásnými zelenými lázněmi a stromy.

Kromě termálního jezera můžete v Hévízi navštívit také Kostel svatého Benedikta, který je historickým kostelem s nádhernou architekturou. Procházka po městě vás zavede kolem malebných domů a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční maďarská jídla.

Hévíz se nachází v blízkosti jezera Balaton, což je největší sladkovodní jezero ve střední Evropě. Tato oblast nabízí příležitosti pro vodní sporty, procházky podél břehu jezera a návštěvu oblíbených letovisek.

Místní kuchyně v Hévízi nabízí tradiční maďarská jídla a speciality. Můžete ochutnat goulash, halászlé (rybí polévka), a další maďarské pokrmy v místních restauracích a kavárnách.

Celkově je Hévíz ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a léčebné procedury v termálním jezeře. Toto místo je vhodné pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou a chtějí si užít léčebné benefity termálních pramenů a krásu přírody v západním Maďarsku.

Mapa Hévíz - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko