Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maďarsko - Poznávací zájezdy - informace

"Hledáte poznávací zájezd do Maďarska? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Maďarska vás zavedou do této středoevropské země, která spojuje bohatou historii, termální lázně a poutavou kulturu. S našimi poznávacími zájezdy do Maďarska můžete prozkoumat krásu Budapešti, objevovat historická města jako Eger a Pécs, a relaxovat v léčivých termálních lázních. Připravte se na... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Maďarska? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Maďarska vás zavedou do této středoevropské země, která spojuje bohatou historii, termální lázně a poutavou kulturu. S našimi poznávacími zájezdy do Maďarska můžete prozkoumat krásu Budapešti, objevovat historická města jako Eger a Pécs, a relaxovat v léčivých termálních lázních. Připravte se na nezapomenutelný poznávací zájezd do Maďarska, kde vás čekají unikátní zážitky a vřelé přijetí místních obyvatel.

 

Maďarsko, oficiálně Maďarská republika, je středoevropská země s bohatou historií, kulturou a nádhernou krajinou. Nachází se ve střední části Evropy, ohraničené s několika sousedními zeměmi, včetně Rakouska, Slovenska, Ukrajiny, Rumunska, Srbska, Chorvatska a Slovinska.

Hlavním městem Maďarska je Budapešť, což je nejen politickým a ekonomickým centrem země, ale také jedním z nejkrásnějších měst ve střední Evropě. Budapešť se rozkládá na obou březích řeky Dunaje a je známá svými historickými památkami, jako jsou Parlament, Rybářská bašta a Královský palác. Město také nabízí bohatou kulturní scénu s množstvím muzeí, galerií a koncertních sálů.

Maďarsko je také proslulé svými termálními lázněmi a lázeňskými městy. Země má mnoho léčivých pramenů a termálních lázní, které lákají návštěvníky z celého světa. Města jako Hévíz, Székesfehérvár a Eger jsou známá svými relaxačními lázněmi a wellness centry.

Kulturní scéna Maďarska je bohatá na hudbu, umění a literaturu. Maďarská hudba, včetně skladeb slavného skladatele Bély Bartóka, má významné místo ve světové hudbě. Maďarská kuchyně je také chutná a zahrnuje pokrmy jako goulash, pörkölt (gulášový guláš) a lángos (smazané placky).

Historie Maďarska je bohatá a sahá zpět tisíce let. Země byla součástí středověkého Uherského království a později Habsburské monarchie. To se odráží v historických památkách, jako jsou hrady, královská města a kostely.

Pro turisty, kteří hledají kombinaci historie, kultury a přírodní krásy, je Maďarsko skvělou destinací. Země nabízí mnoho možností pro poznávání a objevování, a to včetně procházek po malebných vesnicích, návštěvy historických památek a ochutnávání místních specialit. Maďarsko je zemí, která vás okouzlí svým pohostinným prostředím a jedinečným kouzlem.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko