Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa hotel

Moderní hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa se nachází v severozápadní části Maďarska u samotného lázeňského areálu v historickém městečku Sárvár. S lázeňským areálem je hotel spojen krytou chodbou. Termální lázně Sárvár patří k těm nejznámějším v Maďarsku a jsou využívány pro léčbu ...

5 715 zájezdů 202 last minute od 1 900 Kč

Popis hotelu ?

www.radissonhotels.com

Moderní hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa se nachází v severozápadní části Maďarska u samotného lázeňského areálu v historickém městečku Sárvár. S lázeňským areálem je hotel spojen krytou chodbou. Termální lázně Sárvár patří k těm nejznámějším v Maďarsku a jsou využívány pro léčbu pohybového ústrojí, osteoporózy, léčbu chronických gynekologických onemocnění, onemocnění dýchacího ústrojí a astma a dalších. Lázně Sárvár uspokojí všechny milovníky vodních hrátek a obřích vodních skluzavek, nabízí mimo širokou nabídku léčebných procedur, také řadu relaxačních a kosmetických procedur ve svém SPA centru. Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa pak nabízí pohodlné ubytování v moderně vybavených pokojích, špičkovou kuchyň, hotelové fitness nebo dětský koutek pro děti. Hosté hotelu Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa si mohou vzít na dovolenou také své domácí mazlíčky.
 
Poloha:
Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa postavený v r. 2006 je vhodný i pro nejnáročnější klientelu, stojí přímo u termálních lázní Sárvár a je obklopen jezery a lesy. Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa se nachází nedaleko 2 letišť, mezinárodní letiště Sármellék nabízí lety po celé Evropě. Středisko je z Prahy vzdáleno cca 474 km, z Brna cca 277 km, z Ostravy cca 422 km a z Českých Budějovic cca 325 km. Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa se nachází 5 minut (cca 800 m) chůze od centra města Sárvár (historické jméno Kotenburg) a hlavních atrakcí, jako je hrad Nádasdy (hrad ve kterém žila Alžběta Báthoryová) a Nádasdy Ferenc Múzeum. V Sárváru se každý návštěvník může cítit králem. V roce 1921 zemřel mezi stěnami hradu na jeho sárvárském pozemku poslední bavorský král Ludvík III. A toto je jedním z důvodů, proč Sdružení evropských královských lázní zvolilo v roce 2004 mezi své členy i Sárvár. Členem sdružení může být totiž jen lázeňské město, které může prokázat svou spojitost s královskou rodinou a kromě toho se v něm nacházejí termální lázně a hotely velmi vysoké úrovně. Této pocty se dostalo ze všech maďarských lázeňských měst pouze Sárváru. V centru městečka je dále možné navštívit několik obchůdků s domácími výrobky, kavárny, bary, moderní fast i slow foody, cukrárny a obchody.
 
Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa je přímo propojený s krytým a vyhřívaným koridorem do SPA and Wellness centra Sárvár, které má celkovou plochu bazénu 5 000 m2. Jsou zde bazény s léčivou vodou i zážitkové bazény. Léčebná část je oddělena od zážitkové části pro rodiny, proto si zde hosté mohou nerušeně užívat uvolňující, relaxační koupel v horké vodě. Bazény jsou naplněné kvalitní sárvárskou léčivou vodou. V Sárváru vyvěrají dva druhy termální vody. Pramen, který zásobuje termální bazény a vyvěrá z hloubky 1 200 m o teplotě 43 °C, druhý z hloubky 2 000 m o teplotě 83 °C, jeho důležité složky jsou chlorid sodný, hydro-karbonát, jód, brom, fluor a četné další stopové prvky. Pramen je vynikající na léčení pohybového ústrojí, revmatických onemocnění, sportovních zranění, zlomenin a jako rehabilitace po ortopedických operacích. Z druhého pramene vyvěrá léčivá voda o teplotě 83C, která je vhodná na léčení zánětlivých ženských chorob a revmatických potíží. Lázně Sárvár nabízejí skvělé příležitosti pro celou rodinu. Děti, rodiče a prarodiče si zde mohou odpočinout, pobavit se a odpočinout si. Venkovní zážitkový bazén má teplotu 32 - 33 ° C, vnitřní zážitkový bazén 32-34 °C, vnitřní zážitkový bazén s léčivou vodou 34-36 °C, vnitřní léčebný bazén (36-38 °C), venkovní léčebný bazén (36 °C). Termální komplex nabízí za poplatek dálnovýchodní, tradiční masáže nebo kosmetické procedury. Saunový svět nabízí relaxaci v mnoha rozličných saunách vč. saunových ceremoniálů.
 
Vybavení:
Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa  má 236 moderně vybavených pokojů. Klientům je k dispozici recepce, výtah, restaurace La Caraffa s prostornou letní terasou, Lobby & Lounge Baru Grafiti, kavárna, cukrárna, slunná terasa, lobby bar se salónkem, Wi-Fi připojení, fitness, klubovna, kulečník, stolní fotbal, šipky, úschovna zavazadel a kol, prádelna, směnárna, víceúčelové konferenční prostory, kadeřník, kosmetika, manikúra, pedikúra. Pro děti je připraven dětský koutek s hračkami. Vlastní hotelové garáže a parkoviště jsou za poplatek. Hotel je striktně nekuřácký. Domácí mazlíčci jsou vítáni (za poplatek). Hotel je spojen s lázněmi chodbou.
 
Lázně Sárvár jsou otevřeny celoročně a mají 5 bazénů s vodou o teplotě 32 - 38°C (vnitřní a venkovní zážitkový bazén, vnitřní léčebný bazén, vnitřní zážitkový léčebný bazén, částečně krytý termální bazén). Rodinné křídlo lázní s budovou o rozloze 5000 m2 se středomořskou atmosférou nabízí mnoho dobrodružství. Má 4 bazény (25 m plavecký bazén, bazén s umělými vlnami, dětský bazén se skluzavkami, vodním dělem a stříkající bránou, velké jacuzzi, dětský zážitkový bazén se skluzavkami a hračkami pro nejmenší), 4 skluzavky (např. široká rodinná skluzavka nebo zelená tubová skluzavka), 4 tobogány z nichž se točí uvnitř i mimo budovy, dětský koutek s vychovatelkou a hlídáním dětí od 3 let zdarma, zázemí pro nejmenší děti (kuchyňka, přebalovací místnost, tepidárium, dětský koutek, odpočívárna), sluneční terasu, rozsáhlé odpočinkové prostory, bowling, 8 metrovou lezeckou stěnu. Venkovní areál je otevřen od května do září (v závislosti na počasí) a má 7 bazénů (velký venkovní bazén, bazén s umělými vlnami, bazén pro skoky do vody, dětský zážitkový bazén, dětský bazén s pirátskou lodí a vodním hradem, bazén pro batolata, léčivý retro bazén), 7 obřích skluzavek a tobogánů (mezi nimiž jsou i extrémní), závodní skluzavku se 4 drahami, hřiště pro plážový volejbal, hřiště pro plážový fotbal, petanque, dětské hřiště. Obří a závodní skluzavky mají výškový limit min. 120 cm (úroveň ramen). Některé obří skluzavky mají i hmotnostní limit min. 40 kg. Jeden z tobogánů je 106 metrový, místy je tmavý, místy světlý, místy se v něm míhají světla. Jedna ze skluzavek má zakřivený oblouk, ve kterém se klouže nahoru a dolů jako v gumovém prstenci podobně jako skateboardisté na hřišti ve tvaru písmene U. Za poplatek je možné využít služeb Světa saun (od 12 let, finské sauny, soft sauna, parní lázně, aroma kabiny, Kneippův chodník, zážitkové sprchy a obří jacuzzi poskytují fyzické i duševní osvěžení, vířivky, odpočívárny, saunové plachty zdarma za zálohu), Relaxační centrum s masážemi (tradiční i asijské) a léčebnými procedurami nebo Fitness centrum. V okolí jsou tenisové kurty a 18 jamkové golfové hřiště (cca 20 km od Sárváru).
 
Internet:
V hotelu Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa je Wi-Fi připojení k dispozici zdarma.
 
Sportovní nabídka:
Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa nabízí fitness, kulečník, stolní fotbal, šipky. V areálu lázní Sárvár je k dispozici fitness, tělocvičny, kde je možnost aerobiku, step aerobiku, dětského aerobiku, fit ballu, formování postavy, gymnastiky, která je zaměřená na páteř a dechovou techniku, stretching atd. a to vše za profesionální asistence. V okolí jsou tenisové kurty, golfové odpaliště a půjčovna kol. 
 
Wellness - SPA:
Areál lázní Sárvár nabízí za poplatek Svět saun, který zahrnuje finské sauny, soft saunu, parní lázně, solné jeskyně, aroma kabiny, Kneippův chodník, zážitkové sprchy, vířivky, odpočívárny). V areálu je také Relaxační centrum s masážemi, léčebnými procedurami (např. elektroléčba, inhalace) a s různými druhy kúr (omlazovací, vitamínová, kaviárovo-retinolová, ledová, thalasso terapie a další) za poplatek. 
 
Pro děti:
Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa disponuje dětskou postýlkou, dětským koutkem s hračkami, stolním hokejem, dětský hrací domeček a mnoho dalšího pro mladší i starší děti. Lázně Sárvár mají tzv. Rodinné křídlo, ve kterém je bazén s umělými vlnami, dětský bazén pro nejmenší, dětský zážitkový bazén, 4 skluzavky, 4 tobogány, dětský koutek s hlídáním dětí od 3 let zdarma, v rámci animací např. dětský aerobik, a zázemí pro nejmenší děti. V hotelové restauraci je připraveno menu pro děti.
 
Ubytování:
Pokoj Standard: 2 osoby, klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, hotelový župan, žehlička, žehlící prkno, čajový a kávový set, župan, pantofle, telefon, rádio, trezor, TV/SAT (ČT 24) , bezplatné Wi-Fi, cca 27 m2, většinou s balkonem. Na vyžádání jsou k dispozici pokoje propojené s možností přistýlky pro dítě nebo dětské postýlky.
Apartmán jedno-ložnicový: max. 5 dosp. osob, ložnice, oddělený obývací pokoj, viz pokoj Standard, cca 46 m2.
Apartmán dvouložnicový: max. 5 dosp. osob, ložnice, oddělený obývací pokoj, pokoje bez balkonu, viz pokoj Standard, 71 m2.
 
Dítě je do 12 let.
 
Pro handicapované:
Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa disponuje čtyřmi bezbariérovými pokoji.
 
Stravování:
Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa nabízí stravování formou polopenze s bohatými bufetovými snídaněmi a večeřemi nebo all inclusive. Více viz program all inclusive.
 
Program all inclusive:
Program zahrnuje 3x denně hlavní jídlo bufetem, ovoce a nápoje bez omezení (káva, voda, nealkoholické nápoje a džusy (automat), výběr čajů, pivo, víno, ovocné šťávy a voda z auto matu, černý a zelený čaj, točené pivo, rozlévané víno), snídaně formou švédských stolů, dopolední brunch (ranní danish - pečivo, sladké cukroví), brunch snacks (různé sladké a slané snacky, keksy, zdravé jednohubky), musli koutek (granole a rozinky, jogurt, musli a semínka), zdravé a "zelené" (zelenina, saláty, čerstvé pomazánky a omáčky), ovoce, oběd (polévkový bufet, bistro a street food variace, hlavní jídla z maďarské a mezinárodní kuchyně, salátový bar, ovoce, dezerty, sladkosti), odpolední svačina (zákusky, keksy, slané a sladké drobnosti), večeře (široký výběr z polévek, předkrmů a hlavních jídel, vegetariánské chody, dětské menu, dietní menu, studené a teplé dezerty) Hotel žádá návštěvníky, aby se v prostorách hotelu pohybovali ve společenském oděvu, přiměřenému ročnímu období. Při podávání jídla v restauraci La Caraffa je příslušný společenský oděv (ne koupací pláště, pantofle, tepláky). V plážovém oděvu, pantoflích, je možné chodit do restaurace Lunch v době dopoledních a odpoledních  snacků. Restaurace La Caraffa nabízí nejlepší regionální kuchyni každý den ze samoobslužného bufetu. Hotel nenabízí jen široký výběr jídel a nápojů, ale během dne i občerstvení a místní koláče a sušenky. V Lobby & Lounge Baru Grafiti je možné si vychutnat sezónní speciality, široký výběr nápojů, kávové a koktejlové speciality, chutná rychlá či wellness jídla, sladkosti, chlazené i teplé nápoje.
 
Platební karty:
Visa, Mastercard, Amex, Diners Club.
 
Tipy na výlety:
Poblíž hotelu Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa stojí za navštívení Arboretum Sárvár, Adventury park (lanové dráhy, rýžování zlata, lukostřelba), Rytířská show na hradě Sümeg (cca 40 km), kulturní a historická místa ve městech Szombathely (cca 27 km), Kőszeg (cca 43 km) a Győr (cca 85 km). Nedaleko hotelu jsou také motokáry na okruhu Pannonia Ring (cca 10 km), probíhá výuka golfu ve městě Bük (cca 30 km), závěsné létání (cca 10 km), iízda na koni ve městě Sárvár- Lze si zapůjčit čtyřkolky a paintball ve Szombathely (cca 27 km) nebo rafty na řece Rába.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
24. 05. - 26. 05. 2024 3 dny vlastní all inclusive
6 520 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: dvoulůžkový pokoj standard - 2 dospělí.. Celý popisek
Základní cena: dvoulůžkový pokoj standard - 2 dospělí / cena za osobu
24. 05. - 26. 05. 2024 3 dny vlastní all inclusive
8 680 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: rodinný pokoj - 2 dospělí / cena za os.. Celý popisek
Základní cena: rodinný pokoj - 2 dospělí / cena za osobu
24. 05. - 26. 05. 2024 3 dny vlastní all inclusive
6 950 Kč Detaily

Lázeňské

Základní cena: dospělá osoba v 1/2 pokoji (standard) Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování v komfortních 2-lůžkových po.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v 1/2 pokoji (standard)
Cena zahrnuje:
ubytování v komfortních 2-lůžkových pokojích
all inclusive
vstup do Spa & Wellness centra Sárvár
wifi na pokoji
župan
všechny ceny s DPH

Cena nezahrnuje:
místní poplatek obci: 1,5 EUR/osoba/noc
jednolůžkový pokoj
Oběd v den odjezdu
domácí zvíře
parking: 8,- EUR/noc
early check in (od 08:00): 105,- eur / pokoj (oběd formou bufetu v den příjezdu, nápoje od 11:30, vstup do wellness)
late check out (do 20:00): 105,- eur / pokoj (bufetová večeře v den odjezdu, nápoje, vstupy do wellness)
pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna
24. 05. - 26. 05. 2024 3 dny vlastní all inclusive
6 690 Kč Detaily

Lázeňské

Základní cena: Osoba na základním lůžku Pokoj: 2lůžko.. Celý popisek
Slevy pro děti: dítě do 6 let na přistýlce se 2 dospě.. Celý popisek
Základní cena: Osoba na základním lůžku
Pokoj: 2lůžkový pokoj s 1 přist.
Slevy pro děti:
dítě do 6 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA, ceny pro dítě do 12 let na základním lůžku s 1 dospělým, pro dítě od 6 do 12 let na přistýlce se 2 dospělými a pro osobu od 12 let na přistýlce naleznete na CK/ www.CK.sk.

Cena zahrnuje:
ubytování s all inclusive na vybraný počet nocí, neomezený vstup do lázní Sárvár (svět saun a fitness za poplatek).Cena zahrnuje:
ubytování s all inclusive na vybraný počet nocí, neomezený vstup do lázní Sárvár (svět saun a fitness za poplatek).

Cena nezahrnuje:
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ. Check-in: 15:00, check-out: 12:00.
24. 05. - 26. 05. 2024 Last minute 3 dny vlastní soft all inclusive
7 378 Kč 7 010 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělý na lůžku ve dvoulůžkovém pokoj.. Celý popisek
Cena zahrnuje: 2x ubytování, 2x program All Inclusive.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na lůžku ve dvoulůžkovém pokoji
Pokoj: 2lůžkový pokoj 2+1
Cena zahrnuje:
2x ubytování, 2x program All Inclusive, zapůjčení županu, volný vstup do lázní (komplex vnitřních i venkovních bazénů s léčivou vodou 5 000 m², bazén s vlnobitím, vířivky, venkovní tobogány, dobrodružný bazén s pirátskou lodí a vodním hradem, bazénky pro nejmenší děti, venkovní brouzdaliště, plavecký bazén, lezecká stěna), dětský koutek s dozorem, dětský koutek s animátorem od 10:00 do 18:00 v areálu lázní, WIFI

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu ve výši cca 1,5 / osoba / noc, poplatek za parkování ve výši 7 / auto / noc, vstup do fitness centra a do sauny
Park Inn - Příplatek za dřívější nástup na pobyt od 8:00 hodin (za pokoj pro 2 osoby)
24. 05. - 26. 05. 2024 Last minute 3 dny vlastní all inclusive
7 040 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Lůžko Pokoj: 2+0 pokoj Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možno.. Celý popisek
Základní cena: Lůžko
Pokoj: 2+0 pokoj
Cena zahrnuje:
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, klimatizace, připojení na internet, trezor, některé s balkonem.
Stravování: ALL INCLUSIVE.
24. 05. - 27. 05. 2024 4 dny vlastní all inclusive
10 035 Kč Detaily

Lázeňské

Základní cena: Osoba na základním lůžku Pokoj: 2lůžko.. Celý popisek
Slevy pro děti: dítě do 6 let na přistýlce se 2 dospě.. Celý popisek
Základní cena: Osoba na základním lůžku
Pokoj: 2lůžkový pokoj s 1 přist.
Slevy pro děti:
dítě do 6 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA, ceny pro dítě do 12 let na základním lůžku s 1 dospělým, pro dítě od 6 do 12 let na přistýlce se 2 dospělými a pro osobu od 12 let na přistýlce naleznete na CK/ www.CK.sk.

Cena zahrnuje:
ubytování s all inclusive na vybraný počet nocí, neomezený vstup do lázní Sárvár (svět saun a fitness za poplatek).Cena zahrnuje:
ubytování s all inclusive na vybraný počet nocí, neomezený vstup do lázní Sárvár (svět saun a fitness za poplatek).

Cena nezahrnuje:
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ. Check-in: 15:00, check-out: 12:00.
24. 05. - 27. 05. 2024 4 dny vlastní all inclusive
9 910 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Cena na osobu Pokoj: Dvoulůžkový pokoj Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s all.. Celý popisek
Základní cena: Cena na osobu
Pokoj: Dvoulůžkový pokoj
Cena zahrnuje:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive - vstup do termálních lázní Sárvár a wellness centra - vstup do fitness centra (sauna je za příplatek) - připojení k internetu - župan, ručník
24. 05. - 27. 05. 2024 Last minute 4 dny vlastní soft all inclusive
11 073 Kč 10 520 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělý na lůžku ve dvoulůžkovém pokoj.. Celý popisek
Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x program All Inclusive.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na lůžku ve dvoulůžkovém pokoji
Pokoj: 2lůžkový pokoj 2+1
Cena zahrnuje:
3x ubytování, 3x program All Inclusive, zapůjčení županu, volný vstup do lázní (komplex vnitřních i venkovních bazénů s léčivou vodou 5 000 m², bazén s vlnobitím, vířivky, venkovní tobogány, dobrodružný bazén s pirátskou lodí a vodním hradem, bazénky pro nejmenší děti, venkovní brouzdaliště, plavecký bazén, lezecká stěna), dětský koutek s dozorem, dětský koutek s animátorem od 10:00 do 18:00 v areálu lázní, WIFI

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu ve výši cca 1,5 / osoba / noc, poplatek za parkování ve výši 7 / auto / noc, vstup do fitness centra a do sauny
Park Inn - Příplatek za dřívější nástup na pobyt od 8:00 hodin (za pokoj pro 2 osoby)
24. 05. - 27. 05. 2024 Last minute 4 dny vlastní all inclusive
10 360 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Lůžko Pokoj: 2+1 pokoj Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možno.. Celý popisek
Základní cena: Lůžko
Pokoj: 2+1 pokoj
Cena zahrnuje:
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, klimatizace, připojení na internet, trezor, některé s balkonem.
Stravování: ALL INCLUSIVE.
24. 05. - 27. 05. 2024 Last minute 4 dny vlastní all inclusive
9 690 Kč Detaily

Lázeňské

Základní cena: Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji Pokoj: Do.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Rekreační pobyt vstup do Sárvár Spa a .. Celý popisek
Základní cena: Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji
Pokoj: Double room standard with 1 Extra Bed
Cena zahrnuje:
Rekreační pobyt
vstup do Sárvár Spa a Wellness centra. Vstup do sauny a fitness je za
poplatek. Použití županu a ručníků. Hotelová herna pro děti (bez
dozoru), animátor pro děti v dětské části Sárvár Spa denně
v určených časech.
Cena za osobu/noc s all inclusive a programem.
Až 2 děti do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými
osobami s all inclusive ZDARMA : První dítě do 6 let na
přistýlce s all inclusive ZDARMA; druhé dítě v pokoji bez nároku na
lůžko nebo v dětské postýlce s all inclusive ZDARMA. Dětské ceny výše
platí pouze pro ubytování dítěte se 2 platícími dospělými osobami
v pokoji. Možná pouze 1 přistýlka na pokoj. Až 2 děti v rodinném
pokoji do 6 let ZDARMA.

Akce 7=6, 1 noc ZDARMA platí celoročně mimo
termíny prázdnin a svátků.

Cena nezahrnuje:

Slevy:
Až 2 děti do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými
osobami s all inclusive ZDARMA : První dítě do 6 let na
přistýlce s all inclusive ZDARMA; druhé dítě v pokoji bez nároku na
lůžko nebo v dětské postýlce s all inclusive ZDARMA. Dětské ceny výše
platí pouze pro ubytování dítěte se 2 platícími dospělými osobami
v pokoji. Možná pouze 1 přistýlka na pokoj. Až 2 děti v rodinném
pokoji do 6 let ZDARMA.

Akce 7=6, 1 noc ZDARMA platí celoročně mimo
termíny prázdnin a svátků.

Příplatky:
Příplatek za rodinný pokoj 2 310 Kč/ pokoj a noc.
Parkování na uzavřeném parkovišti nebo v podzemní garáži 7 EUR/auto a
noc.
Rekreační poplatek pro osoby nad 18 let 680 HUF / osoba a noc, platba na
místě.
Poplatek za domácího mazlíčka 20 EUR/ zvíře a noc.

Poplatky se vybírají v HUF dle aktuálního kurzu při
příjezdu.
24. 05. - 27. 05. 2024 Last minute 4 dny vlastní all inclusive
19 285 Kč 17 550 Kč -9% Detaily

Pobytové

Základní cena: 2lůžkový pokoj možnost přistýlky - Lůž.. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s All Inclusive (dle výběru .. Celý popisek
Základní cena: 2lůžkový pokoj možnost přistýlky - Lůžko 2lůžkový pokoj - 1 os. / Rekreační pobyt
Cena zahrnuje:
ubytování s All Inclusive (dle výběru pobytu), neomezený vstup do areálu termálních lázní, fitness, zapůjčení županu, animační programy pro děti (10:00-18:00 hod.).

Cena nezahrnuje:
dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), vstup do saunového světa.

Cena zahrnuje:
Ubytování s All Inclusive (dle výběru pobytu), neomezený vstup do areálu termálních lázní, animační programy pro děti (10:00-18:00 hod.).

Cena nezahrnuje:
Dopravu, pobytovou taxu, vstup do saunového světa, komplexní cestovní pojištění.
24. 05. - 28. 05. 2024 5 dní vlastní all inclusive
13 210 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Cena na osobu Pokoj: Dvoulůžkový pokoj Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s all.. Celý popisek
Základní cena: Cena na osobu
Pokoj: Dvoulůžkový pokoj
Cena zahrnuje:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive - vstup do termálních lázní Sárvár a wellness centra - vstup do fitness centra (sauna je za příplatek) - připojení k internetu - župan, ručník
24. 05. - 28. 05. 2024 Last minute 5 dní vlastní all inclusive
12 920 Kč Detaily

Lázeňské

Základní cena: Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji Pokoj: Do.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Rekreační pobyt vstup do Sárvár Spa a .. Celý popisek
Základní cena: Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji
Pokoj: Double room standard with 1 Extra Bed
Cena zahrnuje:
Rekreační pobyt
vstup do Sárvár Spa a Wellness centra. Vstup do sauny a fitness je za
poplatek. Použití županu a ručníků. Hotelová herna pro děti (bez
dozoru), animátor pro děti v dětské části Sárvár Spa denně
v určených časech.
Cena za osobu/noc s all inclusive a programem.
Až 2 děti do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými
osobami s all inclusive ZDARMA : První dítě do 6 let na
přistýlce s all inclusive ZDARMA; druhé dítě v pokoji bez nároku na
lůžko nebo v dětské postýlce s all inclusive ZDARMA. Dětské ceny výše
platí pouze pro ubytování dítěte se 2 platícími dospělými osobami
v pokoji. Možná pouze 1 přistýlka na pokoj. Až 2 děti v rodinném
pokoji do 6 let ZDARMA.

Akce 7=6, 1 noc ZDARMA platí celoročně mimo
termíny prázdnin a svátků.

Cena nezahrnuje:

Slevy:
Až 2 děti do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými
osobami s all inclusive ZDARMA : První dítě do 6 let na
přistýlce s all inclusive ZDARMA; druhé dítě v pokoji bez nároku na
lůžko nebo v dětské postýlce s all inclusive ZDARMA. Dětské ceny výše
platí pouze pro ubytování dítěte se 2 platícími dospělými osobami
v pokoji. Možná pouze 1 přistýlka na pokoj. Až 2 děti v rodinném
pokoji do 6 let ZDARMA.

Akce 7=6, 1 noc ZDARMA platí celoročně mimo
termíny prázdnin a svátků.

Příplatky:
Příplatek za rodinný pokoj 2 310 Kč/ pokoj a noc.
Parkování na uzavřeném parkovišti nebo v podzemní garáži 7 EUR/auto a
noc.
Rekreační poplatek pro osoby nad 18 let 680 HUF / osoba a noc, platba na
místě.
Poplatek za domácího mazlíčka 20 EUR/ zvíře a noc.

Poplatky se vybírají v HUF dle aktuálního kurzu při
příjezdu.
24. 05. - 29. 05. 2024 6 dní vlastní all inclusive
16 510 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Cena na osobu Pokoj: Dvoulůžkový pokoj Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s all.. Celý popisek
Základní cena: Cena na osobu
Pokoj: Dvoulůžkový pokoj
Cena zahrnuje:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive - vstup do termálních lázní Sárvár a wellness centra - vstup do fitness centra (sauna je za příplatek) - připojení k internetu - župan, ručník
24. 05. - 29. 05. 2024 Last minute 6 dní vlastní all inclusive
16 150 Kč Detaily

Lázeňské

Základní cena: Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji Pokoj: Do.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Rekreační pobyt vstup do Sárvár Spa a .. Celý popisek
Základní cena: Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji
Pokoj: Double room standard with 1 Extra Bed
Cena zahrnuje:
Rekreační pobyt
vstup do Sárvár Spa a Wellness centra. Vstup do sauny a fitness je za
poplatek. Použití županu a ručníků. Hotelová herna pro děti (bez
dozoru), animátor pro děti v dětské části Sárvár Spa denně
v určených časech.
Cena za osobu/noc s all inclusive a programem.
Až 2 děti do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými
osobami s all inclusive ZDARMA : První dítě do 6 let na
přistýlce s all inclusive ZDARMA; druhé dítě v pokoji bez nároku na
lůžko nebo v dětské postýlce s all inclusive ZDARMA. Dětské ceny výše
platí pouze pro ubytování dítěte se 2 platícími dospělými osobami
v pokoji. Možná pouze 1 přistýlka na pokoj. Až 2 děti v rodinném
pokoji do 6 let ZDARMA.

Akce 7=6, 1 noc ZDARMA platí celoročně mimo
termíny prázdnin a svátků.

Cena nezahrnuje:

Slevy:
Až 2 děti do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými
osobami s all inclusive ZDARMA : První dítě do 6 let na
přistýlce s all inclusive ZDARMA; druhé dítě v pokoji bez nároku na
lůžko nebo v dětské postýlce s all inclusive ZDARMA. Dětské ceny výše
platí pouze pro ubytování dítěte se 2 platícími dospělými osobami
v pokoji. Možná pouze 1 přistýlka na pokoj. Až 2 děti v rodinném
pokoji do 6 let ZDARMA.

Akce 7=6, 1 noc ZDARMA platí celoročně mimo
termíny prázdnin a svátků.

Příplatky:
Příplatek za rodinný pokoj 2 310 Kč/ pokoj a noc.
Parkování na uzavřeném parkovišti nebo v podzemní garáži 7 EUR/auto a
noc.
Rekreační poplatek pro osoby nad 18 let 680 HUF / osoba a noc, platba na
místě.
Poplatek za domácího mazlíčka 20 EUR/ zvíře a noc.

Poplatky se vybírají v HUF dle aktuálního kurzu při
příjezdu.
24. 05. - 30. 05. 2024 7 dní vlastní all inclusive
19 820 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Cena na osobu Pokoj: Dvoulůžkový pokoj Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s all.. Celý popisek
Základní cena: Cena na osobu
Pokoj: Dvoulůžkový pokoj
Cena zahrnuje:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive - vstup do termálních lázní Sárvár a wellness centra - vstup do fitness centra (sauna je za příplatek) - připojení k internetu - župan, ručník
24. 05. - 30. 05. 2024 Last minute 7 dní vlastní all inclusive
19 380 Kč Detaily

Lázeňské

Základní cena: Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji Pokoj: Do.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Rekreační pobyt vstup do Sárvár Spa a .. Celý popisek
Základní cena: Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji
Pokoj: Double room standard with 1 Extra Bed
Cena zahrnuje:
Rekreační pobyt
vstup do Sárvár Spa a Wellness centra. Vstup do sauny a fitness je za
poplatek. Použití županu a ručníků. Hotelová herna pro děti (bez
dozoru), animátor pro děti v dětské části Sárvár Spa denně
v určených časech.
Cena za osobu/noc s all inclusive a programem.
Až 2 děti do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými
osobami s all inclusive ZDARMA : První dítě do 6 let na
přistýlce s all inclusive ZDARMA; druhé dítě v pokoji bez nároku na
lůžko nebo v dětské postýlce s all inclusive ZDARMA. Dětské ceny výše
platí pouze pro ubytování dítěte se 2 platícími dospělými osobami
v pokoji. Možná pouze 1 přistýlka na pokoj. Až 2 děti v rodinném
pokoji do 6 let ZDARMA.

Akce 7=6, 1 noc ZDARMA platí celoročně mimo
termíny prázdnin a svátků.

Cena nezahrnuje:

Slevy:
Až 2 děti do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými
osobami s all inclusive ZDARMA : První dítě do 6 let na
přistýlce s all inclusive ZDARMA; druhé dítě v pokoji bez nároku na
lůžko nebo v dětské postýlce s all inclusive ZDARMA. Dětské ceny výše
platí pouze pro ubytování dítěte se 2 platícími dospělými osobami
v pokoji. Možná pouze 1 přistýlka na pokoj. Až 2 děti v rodinném
pokoji do 6 let ZDARMA.

Akce 7=6, 1 noc ZDARMA platí celoročně mimo
termíny prázdnin a svátků.

Příplatky:
Příplatek za rodinný pokoj 2 310 Kč/ pokoj a noc.
Parkování na uzavřeném parkovišti nebo v podzemní garáži 7 EUR/auto a
noc.
Rekreační poplatek pro osoby nad 18 let 680 HUF / osoba a noc, platba na
místě.
Poplatek za domácího mazlíčka 20 EUR/ zvíře a noc.

Poplatky se vybírají v HUF dle aktuálního kurzu při
příjezdu.
24. 05. - 31. 05. 2024 8 dní vlastní all inclusive
22 139 Kč 19 040 Kč -14% Detaily

Lázeňské

Základní cena: Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém.. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s all inclusive, vstupné do.. Celý popisek
Základní cena: Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Cena zahrnuje:
ubytování s all inclusive, vstupné do Sárvár lázeňského a welness centra, fitness prostor (sauna a fitness je za příplatek), volné užití županů a ručníků, kávový a čajový set na pokojích, Wi-Fi, pojištění CK dle zákona.

Cena nezahrnuje:
místní lázeňský poplatek 1,70 EUR/ osoba od 18 let/ noc - povinná platba na místě, poplatek za domácího mazlíčka 20 EUR/ noc, parkování 7 EUR/ noc - platba na místě.
24. 05. - 31. 05. 2024 8 dní vlastní all inclusive
23 120 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Cena na osobu Pokoj: Dvoulůžkový pokoj Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s all.. Celý popisek
Základní cena: Cena na osobu
Pokoj: Dvoulůžkový pokoj
Cena zahrnuje:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive - vstup do termálních lázní Sárvár a wellness centra - vstup do fitness centra (sauna je za příplatek) - připojení k internetu - župan, ručník
24. 05. - 31. 05. 2024 Last minute 8 dní vlastní all inclusive
22 610 Kč Detaily

Lázeňské

Základní cena: Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji Pokoj: Do.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Rekreační pobyt vstup do Sárvár Spa a .. Celý popisek
Základní cena: Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji
Pokoj: Double room standard with 1 Extra Bed
Cena zahrnuje:
Rekreační pobyt
vstup do Sárvár Spa a Wellness centra. Vstup do sauny a fitness je za
poplatek. Použití županu a ručníků. Hotelová herna pro děti (bez
dozoru), animátor pro děti v dětské části Sárvár Spa denně
v určených časech.
Cena za osobu/noc s all inclusive a programem.
Až 2 děti do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými
osobami s all inclusive ZDARMA : První dítě do 6 let na
přistýlce s all inclusive ZDARMA; druhé dítě v pokoji bez nároku na
lůžko nebo v dětské postýlce s all inclusive ZDARMA. Dětské ceny výše
platí pouze pro ubytování dítěte se 2 platícími dospělými osobami
v pokoji. Možná pouze 1 přistýlka na pokoj. Až 2 děti v rodinném
pokoji do 6 let ZDARMA.

Akce 7=6, 1 noc ZDARMA platí celoročně mimo
termíny prázdnin a svátků.

Cena nezahrnuje:

Slevy:
Až 2 děti do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými
osobami s all inclusive ZDARMA : První dítě do 6 let na
přistýlce s all inclusive ZDARMA; druhé dítě v pokoji bez nároku na
lůžko nebo v dětské postýlce s all inclusive ZDARMA. Dětské ceny výše
platí pouze pro ubytování dítěte se 2 platícími dospělými osobami
v pokoji. Možná pouze 1 přistýlka na pokoj. Až 2 děti v rodinném
pokoji do 6 let ZDARMA.

Akce 7=6, 1 noc ZDARMA platí celoročně mimo
termíny prázdnin a svátků.

Příplatky:
Příplatek za rodinný pokoj 2 310 Kč/ pokoj a noc.
Parkování na uzavřeném parkovišti nebo v podzemní garáži 7 EUR/auto a
noc.
Rekreační poplatek pro osoby nad 18 let 680 HUF / osoba a noc, platba na
místě.
Poplatek za domácího mazlíčka 20 EUR/ zvíře a noc.

Poplatky se vybírají v HUF dle aktuálního kurzu při
příjezdu.
25. 05. - 27. 05. 2024 3 dny vlastní all inclusive
6 690 Kč Detaily

Lázeňské

Základní cena: Osoba na základním lůžku Pokoj: 2lůžko.. Celý popisek
Slevy pro děti: dítě do 6 let na přistýlce se 2 dospě.. Celý popisek
Základní cena: Osoba na základním lůžku
Pokoj: 2lůžkový pokoj s 1 přist.
Slevy pro děti:
dítě do 6 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA, ceny pro dítě do 12 let na základním lůžku s 1 dospělým, pro dítě od 6 do 12 let na přistýlce se 2 dospělými a pro osobu od 12 let na přistýlce naleznete na CK/ www.CK.sk.

Cena zahrnuje:
ubytování s all inclusive na vybraný počet nocí, neomezený vstup do lázní Sárvár (svět saun a fitness za poplatek).Cena zahrnuje:
ubytování s all inclusive na vybraný počet nocí, neomezený vstup do lázní Sárvár (svět saun a fitness za poplatek).

Cena nezahrnuje:
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ. Check-in: 15:00, check-out: 12:00.
25. 05. - 27. 05. 2024 Last minute 3 dny vlastní all inclusive
7 040 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Lůžko Pokoj: 2+0 pokoj Celý popisek
Cena zahrnuje: Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možno.. Celý popisek
Základní cena: Lůžko
Pokoj: 2+0 pokoj
Cena zahrnuje:
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, klimatizace, připojení na internet, trezor, některé s balkonem.
Stravování: ALL INCLUSIVE.
25. 05. - 27. 05. 2024 Last minute 3 dny vlastní soft all inclusive
7 378 Kč 7 010 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělý na lůžku ve dvoulůžkovém pokoj.. Celý popisek
Cena zahrnuje: 2x ubytování, 2x program All Inclusive.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na lůžku ve dvoulůžkovém pokoji
Pokoj: 2lůžkový pokoj 2+1
Cena zahrnuje:
2x ubytování, 2x program All Inclusive, zapůjčení županu, volný vstup do lázní (komplex vnitřních i venkovních bazénů s léčivou vodou 5 000 m², bazén s vlnobitím, vířivky, venkovní tobogány, dobrodružný bazén s pirátskou lodí a vodním hradem, bazénky pro nejmenší děti, venkovní brouzdaliště, plavecký bazén, lezecká stěna), dětský koutek s dozorem, dětský koutek s animátorem od 10:00 do 18:00 v areálu lázní, WIFI

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu ve výši cca 1,5 / osoba / noc, poplatek za parkování ve výši 7 / auto / noc, vstup do fitness centra a do sauny
Park Inn - Příplatek za dřívější nástup na pobyt od 8:00 hodin (za pokoj pro 2 osoby)
25. 05. - 27. 05. 2024 Last minute 3 dny vlastní all inclusive
12 857 Kč 11 700 Kč -9% Detaily

Pobytové

Základní cena: 2lůžkový pokoj možnost přistýlky - Lůž.. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování s All Inclusive (dle výběru .. Celý popisek
Základní cena: 2lůžkový pokoj možnost přistýlky - Lůžko 2lůžkový pokoj - 1 os. / Rekreační pobyt
Cena zahrnuje:
ubytování s All Inclusive (dle výběru pobytu), neomezený vstup do areálu termálních lázní, fitness, zapůjčení županu, animační programy pro děti (10:00-18:00 hod.).

Cena nezahrnuje:
dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), vstup do saunového světa.

Cena zahrnuje:
Ubytování s All Inclusive (dle výběru pobytu), neomezený vstup do areálu termálních lázní, animační programy pro děti (10:00-18:00 hod.).

Cena nezahrnuje:
Dopravu, pobytovou taxu, vstup do saunového světa, komplexní cestovní pojištění.

Další používané názvy

 • Advent v Sárváru, akce 4=3 noci platby, hotel Park Inn 4 s busem
 • Advent v Sárváru, hotel Park Inn 4 s busem
 • Adventní Sárvár, hotel Park Inn Radisson s busem
 • Hotel PARK INN
 • Hotel Park Inn, Sárvar
 • Hotel Park Inn Sárvár
 • Hotel PARK INN, Sárvár
 • Hotel Park Inn Sárvár All Inclusive BUSEM 4 noci
 • LAST MINUTE Advent v Sárváru, akce 4=3 noci platby, hotel Park Inn 4 s busem
 • LAST MINUTE Park Inn by Radisson, s busem, AKCE 4 nocí=platba 3 noci
 • LAST MINUTE Park Inn Radisson , SPECIÁLNÍ AKCE 4noci=3noci platby all inclusive nebo polopenze s bu
 • LAST MINUTE Sárvár - hotel Park Inn s autobusem a polopenzí nebo all inclusive
 • LAST MINUTE Sárvár - hotel Park Inn s autobusem, all inclusive
 • LAST MINUTE Sárvár - hotel Park Inn s autobusem, polopenze nebo all inclusive
 • LAST MINUTE Sárvár, hotel Park Inn , 3 nocí
 • Lázně Maďarsko - Hotel Park Inn
 • Luxusní relaxační pobyt v termálních lázních Sárvár
 • Luxusní relaxační pobyt v termálních lázních Šárvár - 5 dní 4 noci
 • Maďarsko - Sarvár
 • Park Inn
 • Park Inn - Víkend v lázních Sárvár
 • Park Inn by Radisson, s busem, AKCE 4 nocí=platba 3 noci
 • Park Inn by Radisson Sarvar Resort & Spa, Sárvár
 • Park Inn By Radisson Sárvár Hotel&spa
 • Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
 • Park Inn By Radisson Sárvár Resort And Spa
 • Park Inn by Radisson,AKCE 5 nocí=platba 4 noci
 • Park Inn Radisson , SPECIÁLNÍ AKCE 4noci=3noci platby all inclusive nebo polopenze s busem
 • Park Inn Radisson , SPECIÁLNÍ AKCE 4noci=3noci platby s busem
 • Park Inn Radisson , 3 noci all inclusive
 • Park Inn Sárvár
 • Park Inn Sárvár s BUS dopravou
 • Park Inn Sárvár 4
 • PARK INN SUPERIOR - Sárvár
 • PODZIMNÍ RELAX V SÁRVÁRU v hotelu PARK INN autobusem z Prahy
 • Sárvár - Hotel Park Inn
 • Sárvár - hotel Park Inn s autobusem a polopenzí nebo all inclusive
 • Sárvár - hotel Park Inn s autobusem, all inclusive
 • Sárvár - hotel Park Inn s autobusem, polopenze nebo all inclusive
 • Sárvár - hotel Park Inn SILVESTR
 • Sárvár - hotel Park Inn SPECIÁLNÍ AKCE 7 nocí pobytu = 6 nocí platby s all inclusive
 • Sárvár - hotel Park Inn SPECIÁLNÍ AKCE 7 nocí pobytu = 6 nocí platby s polopenzí nebo all inclusive
 • Sárvár - hotel Park Inn VÁNOCE
 • Sárvár -all inclusive, hotel Park Inn SPECIÁLNÍ AKCE 4 noci pobytu = 3 noci platby
 • Sárvár -all inclusive nebo polopenze, hotel Park Inn SPECIÁLNÍ AKCE 4 noci pobytu = 3
 • Sárvár, hotel Park Inn , 5 nocí
 • Sárvár Park Inn by Radisson, s busem, AKCE 4 nocí=platba 3 noci
 • Termální lázně Sárvár - hotel Park Inn
 • Termální lázně Sárvár - hotel Park Inn 2020
 • Termální lázně Sárvár - hotel Park Inn 2021
 • Termální lázně Sárvár - hotel Park Inn 2022
 • Termální lázně Sárvár - hotel Park Inn 2023
 • Termální lázně Sárvár - LUX
 • Termální Lázně V Sárváru, Hotel Park Inn Radisson
 • Trojúhelník Krále Matyáše-Ah Bük
 • Vánoce - Sárvár - hotel Park Inn

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
 • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko