Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maďarsko - Zalakaros - informace

Hledáte zájezd do Zalakaros, malebného lázeňského města v Maďarsku? Naše nabídka zájezdů do Zalakaros vám přináší nezapomenutelné zážitky v srdci této termální destinace. Zalakaros je známý pro své termální prameny a lázeňská centra, která nabízí relaxaci a léčbu. Naše zájezdy do Zalakaros vám umožní užít si termální bazény a wellness procedury, které jsou proslulé pro své léčivé účinky na tělo... Celý popis

Hledáte zájezd do Zalakaros, malebného lázeňského města v Maďarsku? Naše nabídka zájezdů do Zalakaros vám přináší nezapomenutelné zážitky v srdci této termální destinace. Zalakaros je známý pro své termální prameny a lázeňská centra, která nabízí relaxaci a léčbu. Naše zájezdy do Zalakaros vám umožní užít si termální bazény a wellness procedury, které jsou proslulé pro své léčivé účinky na tělo a duši. Kromě lázeňských zážitků můžete prozkoumat také krásnou okolní přírodu a vinice.

Zalakaros je malebné lázeňské město nacházející se v jihozápadní části Maďarska, nedaleko hranic s Chorvatskem. Toto místo je známé především díky svým termálním lázním a léčebným procedurám, což ho činí ideálním místem pro odpočinek a regeneraci.

Hlavní atrakcí v Zalakarosu jsou jeho termální lázně. Termální vody jsou považovány za léčivé a nabízejí širokou škálu léčebných procedur a wellness služeb. Návštěvníci si zde mohou užít relaxaci v horkých pramenech, saunách, masážích a dalších terapeutických aktivitách.

Město Zalakaros se nachází v krásném prostředí maďarského venkova, a okolní krajina nabízí mnoho možností pro pěší turistiku, cyklistiku a procházky. V okolí města najdete několik přírodních rezervací, které jsou ideální pro milovníky přírody.

Kromě termálních lázní nabízí Zalakaros také možnosti pro sport a aktivní dovolenou. Město má tenisové kurty, golfový klub a další sportoviště. Návštěvníci mohou také prozkoumat místní kulturu a tradice prostřednictvím různých kulturních akcí a festivalů, které se konají během roku.

Zalakaros je ideálním místem pro ty, kteří hledají léčebné procedury, termální lázně a relaxaci v krásném prostředí maďarského venkova. Je to ideální destinace pro odpočinek a péči o zdraví, a nabízí mnoho aktivit pro turisty všech věkových kategorií.

Mapa Zalakaros - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko