Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malajsie - Borneo - informace

Hledáte zájezd na Borneo? Borneo je třetí největší ostrov na světě, nacházející se v jihovýchodní Asii a rozdělený mezi tři země: Indonésii, Malajsii a Bruneje. Tato oblast je známá svou bohatou biodiverzitou, exotickou přírodou a kulturou domorodých kmenů. Naše zájezdy na Borneo vám umožní prozkoumat tuto fascinující destinaci, ať už máte zájem o pralesy a deštné lesy, kde můžete pozorovat... Celý popis

Hledáte zájezd na Borneo? Borneo je třetí největší ostrov na světě, nacházející se v jihovýchodní Asii a rozdělený mezi tři země: Indonésii, Malajsii a Bruneje. Tato oblast je známá svou bohatou biodiverzitou, exotickou přírodou a kulturou domorodých kmenů. Naše zájezdy na Borneo vám umožní prozkoumat tuto fascinující destinaci, ať už máte zájem o pralesy a deštné lesy, kde můžete pozorovat divokou zvěř a unikátní druhy rostlin, nebo o dobrodružné výlety na řeky a hory.

Borneo je třetím největším ostrovem na světě a nachází se v jihovýchodní Asii. Ostrov Borneo je známý svou ohromující přírodou, rozmanitým ekosystémem a kulturou původních obyvatel. Tento ostrov je rozdělen mezi tři země: Indonésii, Malajsii a Brunej.

Jednou z hlavních atrakcí na Borneu je jeho nepřekonatelná biodiverzita. Ostrov hostí jedny z nejstarších pralesů na světě, které jsou domovem mnoha unikátním druhům rostlin a zvířat, včetně orangutanů, nosorožců, slonů pygmejů a dalších ohrožených druhů. Pro milovníky přírody je Borneo ideálním místem pro trekking a pozorování volně žijících zvířat.

Ostrov Borneo je také obklopen krásnými plážemi a korálovými útesy, což ho činí skvělým místem pro potápění a šnorchlování. Můžete si užít průzračnou vodu a objevovat podmořské bohatství.

Kromě přírodní krásy nabízí Borneo i kulturní a etnickou rozmanitost. Zde žijí různé etnické skupiny a původní kmeny, každá s vlastními tradicemi, jazyky a zvyky. Můžete se seznámit s místními kulturami a tradicemi během své návštěvy.

Ostrov Borneo má také mnoho zajímavých historických a kulturních památek, jako jsou tradiční vesnice, chrámy a muzea. Můžete si prohlédnout historické koloniální města a místa s bohatou historií.

Celkově je Borneo nádherným a dobrodružným cílem pro cestovatele, kteří hledají přírodu, dobrodružství a kulturní poznání. Tento ostrov nabízí jedinečnou kombinaci přírodních krás, biodiverzity a kulturního bohatství, což ho činí jedním z nejzajímavějších míst na světě pro dovolenou.

Mapa Borneo - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko