Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malajsie - Kuala Lumpur - informace

Hledáte zájezd do Kuala Lumpuru? Kuala Lumpur je hlavním městem Malajsie a jedním z nejrušnějších a nejmodernějších měst v jihovýchodní Asii. Toto město je známé svými vysokými mrakodrapy, rozmanitou kulturou, bohatými nákupy a širokou škálou kulturních a historických atrakcí. Naše zájezdy do Kuala Lumpuru vám umožní prozkoumat toto rozmanité město, ať už máte zájem o návštěvu ikonických... Celý popis

Hledáte zájezd do Kuala Lumpuru? Kuala Lumpur je hlavním městem Malajsie a jedním z nejrušnějších a nejmodernějších měst v jihovýchodní Asii. Toto město je známé svými vysokými mrakodrapy, rozmanitou kulturou, bohatými nákupy a širokou škálou kulturních a historických atrakcí. Naše zájezdy do Kuala Lumpuru vám umožní prozkoumat toto rozmanité město, ať už máte zájem o návštěvu ikonických památek, jako je Petronas Twin Towers, nákupy na tradičních tržištích, ochutnávku místní kuchyně nebo prozkoumání historických čtvrtí.

Kuala Lumpur je hlavním městem Malajsie a jednou z největších a nejrušnějších metropolí v jihovýchodní Asii. Toto moderní a rozmanité město je známé svými výškovými budovami, kosmopolitní atmosférou, bohatou kulturou a různorodými atrakcemi, což ho činí jedním z nejpopulárnějších cestovatelských cílů v regionu.

Jednou z nejznámějších atrakcí v Kuala Lumpur je Petronas Twin Towers, které byly dlouhou dobu nejvyššími budovami na světě. Tyto dvojčata budovy jsou nyní symbolem města a nabízejí nádherné výhledy na panoráma města z vyhlídkového patra.

Město má také bohaté kulturní dědictví, což se odráží v jeho historických památkách a tradičních čtvrtích. Můžete navštívit historický centrální trh Merdeka Square, kde se nachází několik historických budov, včetně nezávislosti Malajsie, nebo dočasně zastavit na starém tržišti Chinatown, kde se můžete ponořit do čínské kultury a tradičního jídla.

Kuala Lumpur je známé také svým bohatým nákupním zážitkem. Můžete si prohlédnout moderní nákupní centra, jako je KLCC Suria Mall, nebo prozkoumat trhy a butiky v místních čtvrtích.

Město nabízí mnoho možností pro stravování a ochutnávání různých kuchyní, včetně tradiční malajské, čínské, indické a mezinárodní kuchyně. Jídlo na ulici je také velmi oblíbené a nabízí autentické malajské pokrmy.

Kuala Lumpur je také důležitým dopravním uzlem, což z něj činí výchozí bod pro cestování po Malajsii a jihovýchodní Asii. Můžete se vydat na výlety do okolních destinací, včetně Batu Caves, Genting Highlands a dalších.

Celkově je Kuala Lumpur pulzujícím městem, které spojuje moderní architekturu, bohatou kulturu a tradice s různými zážitky. Toto místo je vhodné pro cestovatele, kteří hledají kosmopolitní atmosféru, nákupy, kulturu a výlety do okolí.

Mapa Kuala Lumpur - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko