Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malajsie - Penang - informace

Hledáte zájezd na Penang? Penang je malebný ostrov nacházející se v severozápadní Malajsii v Malajském státě Penang. Tato destinace je známá svými krásnými plážemi, bohatou historií, kulturou a chutnou kuchyní. Naše zájezdy na Penang vám umožní prozkoumat tento půvabný ostrov, ať už máte zájem o relaxaci na pláži, procházky historickým městem Georgetown, návštěvu chrámů a muzeí nebo ochutnávku... Celý popis

Hledáte zájezd na Penang? Penang je malebný ostrov nacházející se v severozápadní Malajsii v Malajském státě Penang. Tato destinace je známá svými krásnými plážemi, bohatou historií, kulturou a chutnou kuchyní. Naše zájezdy na Penang vám umožní prozkoumat tento půvabný ostrov, ať už máte zájem o relaxaci na pláži, procházky historickým městem Georgetown, návštěvu chrámů a muzeí nebo ochutnávku tradičního malajského jídla.

Pulau Penang, často nazýván jen Penang, je ostrov nacházející se na severozápadním pobřeží Malajského poloostrova a je součástí Malajsie. Tento ostrov a přilehlé město Georgetown jsou známé svou bohatou historií, kulturou, kuchyní a krásnými plážemi, což činí z Penangu oblíbený cíl pro cestovatele.

Georgetown, hlavní město Pulau Penang, je známé svými historickými a kulturními památkami. Město bylo zapsáno na seznam Světového dědictví UNESCO díky svým zachovalým historickým čtvrtím, koloniálním budovám a různorodému architektonickému dědictví. Můžete procházet historickým centrem města a obdivovat staré trhy, chrámy a budovy.

Ostrov Penang má také nádherné pláže, jako Batu Ferringhi, které nabízejí možnost pro sluneční koupání, plavání a vodní aktivity. Můžete si také vychutnat mořské plody a pokrmy v restauracích při pobřeží.

Místní kuchyně v Penangu je slavná a často se nazývá "street food paradise." Můžete ochutnat různé pokrmy a speciality na pouličních trzích a stáncích, včetně slavných pokrmů, jako je národní jídlo Malajsie - nasi lemak, a Penang Curry Mee.

Pro dobrodružné cestovatele je Penang také výchozím bodem pro prozkoumávání okolního regionu a přírodní krásy. Můžete se vydat na výlety do chráněných národních parků, trekking v pralese a prozkoumávat okolní ostrůvky.

Celkově je Penang kombinací bohaté historie, kultury, krásných pláží a vynikající kuchyně, což ho činí zajímavým cílem pro cestovatele. Toto místo je vhodné pro ty, kteří hledají kulturní poznání, relaxaci na pláži a dobrodružství v přírodě.

Mapa Penang - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko