Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malajsie - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Malajsie? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Malajsie vás zavedou do této exotické jihovýchodní asijské destinace, která spojuje rozmanitou kulturu, úchvatnou přírodu a moderní metropole. S našimi poznávacími zájezdy do Malajsie můžete prozkoumat bohatou historii Georgetownu na Penangu, objevovat krásu dechberoucích pláží na Langkawi a ochutnat... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Malajsie? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Malajsie vás zavedou do této exotické jihovýchodní asijské destinace, která spojuje rozmanitou kulturu, úchvatnou přírodu a moderní metropole. S našimi poznávacími zájezdy do Malajsie můžete prozkoumat bohatou historii Georgetownu na Penangu, objevovat krásu dechberoucích pláží na Langkawi a ochutnat rozmanitou malajskou kuchyni. Připravte se na nezapomenutelný poznávací zájezd do Malajsie, kde vás čekají dobrodružství a pohostinnost místních obyvatel.

 

Malajsie je krásnou zemí nacházející se v jihovýchodní Asii, která nabízí pestré zážitky pro turisty. Je známá svými rozmanitými kulturami, nádhernou přírodou, moderními městy a bohatou historií.

Hlavním městem Malajsie je Kuala Lumpur, které je dynamickým ekonomickým a kulturním centrem země. Toto město je domovem vysokých mrakodrapů, moderních nákupních center a architektonických skvostů, jako je Petronas Twin Towers, které byly kdysi nejvyššími budovami na světě. Kuala Lumpur také nabízí bohatou gastronomickou scénu, kde můžete ochutnat tradiční malajskou, čínskou, indickou a další kuchyni.

Malajsie je známá svými krásnými přírodními scenériemi. Tuto zemi zdobí deštné pralesy, horské masivy, krásné pláže a tropické ostrovy. Národní park Taman Negara je jedním z nejstarších deštných pralesů na světě a nabízí možnost procházek, trekkingu a pozorování divokého života. Dalšími populárními destinacemi jsou ostrovy Langkawi a Penang, kde si můžete užít sluneční koupání a vodní sporty.

Kulturní scéna Malajsie je bohatá a různorodá, díky rozmanitosti etnických skupin, které zde žijí. Místní lidé jsou hrdí na svou kulturu a tradiční festivaly a oslavy jsou běžné po celý rok. Malajsie je také známá svými chrámy, mešitami a historickými památkami, které odrážejí různé vlivy, které na zemi působily.

Malajsie má také bohatou historii spojenou s tradičními řemesly, jako je batikování, výroba stříbra a keramiky. Návštěvníci mohou navštívit tradiční trhy a obchody, kde mohou zakoupit místní suvenýry a řemeslné výrobky.

Pro turisty, kteří hledají kombinaci kultury, přírody a moderního komfortu, je Malajsie skvělou destinací. Země nabízí mnoho možností pro poznávání a objevování, a to včetně procházek po historických městech, návštěvy chrámů a klášterů a relaxace na nádherných plážích. Malajsie je zemí, která vás okouzlí svou pestrou paletou zážitků a pohostinností svých obyvatel.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko