Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malajsie - Redang - informace

Hledáte zájezd na Redang? Redang je krásný ostrov nacházející se v Terengganu, Malajsie, a je součástí Perhentianského souostroví. Tato destinace je známá svými nádhernými plážemi, průzračným mořem, korálovými útesy a bohatým podmořským životem. Naše zájezdy na Redang vám umožní prozkoumat tento tropický ráj, ať už máte zájem o relaxaci na pláži, šnorchlování v krásném moři nebo potápění v... Celý popis

Hledáte zájezd na Redang? Redang je krásný ostrov nacházející se v Terengganu, Malajsie, a je součástí Perhentianského souostroví. Tato destinace je známá svými nádhernými plážemi, průzračným mořem, korálovými útesy a bohatým podmořským životem. Naše zájezdy na Redang vám umožní prozkoumat tento tropický ráj, ať už máte zájem o relaxaci na pláži, šnorchlování v krásném moři nebo potápění v korálových zátočinách.

Pulau Redang, často zkracovaný na Redang, je jeden z nejznámějších a nejkrásnějších ostrovů v Malajsii. Nachází se u východního pobřeží Malajského poloostrova v Jihočínském moři a je součástí státu Terengganu. Tento ostrov je oblíbeným cílem pro cestovatele díky svým nádherným plážím, průzračným mořem, bohatým podmořským životem a relaxační atmosféře.

Jednou z hlavních atrakcí na Pulau Redang jsou jeho bílé pláže s jemným pískem a teplým mořem. Pláže, jako Pasir Panjang (Long Beach) a Teluk Dalam (Deep Bay), nabízejí ideální podmínky pro sluneční koupání, šnorchlování a vodní sporty. Můžete se také vydat na skvělé potápěčské výlety a objevovat podmořský svět kolem ostrova.

Pulau Redang je známý svým bohatým podmořským životem a korálovými útesy. Můžete pozorovat různé druhy mořských živočichů, včetně tropických ryb, želv, žraloků a mant. Pro potápěče je to opravdu ráj.

Ostrov nabízí také několik trekkingových tras a přírodních rezervací, které vás provedou tropickou džunglí. Můžete pozorovat různé druhy ptáků, opic a dalšího divokého života.

Pulau Redang má několik resortů a ubytovacích možností, které nabízejí pohodlí a možnost vychutnat si krásy ostrova. Místní kuchyně nabízí mořské plody a tradiční malajské pokrmy.

Celkově je Pulau Redang rájem pro dovolenou na pláži, potápění a relaxaci. Toto místo je vhodné pro cestovatele, kteří hledají tropický ráj s nádhernými plážemi, průzračným mořem a bohatým podmořským životem.

Mapa Redang - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko