Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malawi - informace

Hledáte zájezd do nádherného Malawi? Naše zájezdy do Malawi vás zavedou do této krásné africké země, která je známá svými jezery, horami, údolími a fascinujícími kulturami. Malawi je zemí, kde můžete prožít dobrodružnou dovolenou v přírodě a poznávat místní komunity.   Malawi, plným názvem Republika Malawi, je krásnou vnitrozemskou zemí...

Informace o zemi Malawi

Hledáte zájezd do nádherného Malawi? Naše zájezdy do Malawi vás zavedou do této krásné africké země, která je známá svými jezery, horami, údolími a fascinujícími kulturami. Malawi je zemí, kde můžete prožít dobrodružnou dovolenou v přírodě a poznávat místní komunity.

Malawi, plným názvem Republika Malawi, je krásnou vnitrozemskou zemí nacházející se v jihovýchodní Africe. Tato země je známá svou nádhernou přírodou, jezery, horami a přátelskými lidmi.

Jedním z hlavních jezer v Malawi je Malawiské jezero, které je jedním z největších sladkovodních jezer na světě. Toto jezero je oblíbeným cílem pro turisty a nabízí krásné pláže, vodní aktivity a pozorování volně žijících zvířat. V jezeře najdete různé druhy ryb, včetně cichlidových ryb, které jsou jedinečné pro toto místo.

Malawi je také známé svou nádhernou krajinou. Pohoří Mulanje je oblíbeným místem pro turisty, kteří rádi podnikají pěší túry a horolezectví. V této oblasti najdete také impozantní vodopády a malebné údolí. Národní parky, jako je Liwonde National Park a Nyika National Park, jsou skvělým místem pro safari a pozorování divokých zvířat, včetně slonů, lva a různých druhů antilop.

Kulturní scéna Malawi je bohatá a různorodá. Místní lidé jsou hrdí na svou kulturu a tradiční festivaly a tance jsou běžné po celý rok. Malawi je také známé svou hudební scénou a tradičními hudebními nástroji, jako je mbira a xylofon.

Historie Malawi zahrnuje koloniální období pod vládou Velké Británie, které mělo vliv na kulturu a společnost země. To se odráží v historických památkách, jako jsou koloniální budovy a muzea.

Pro turisty, kteří hledají dobrodružství v divoké přírodě, poznávání nových kultur a klidné prostředí, je Malawi zajímavou destinací. Země nabízí mnoho možností pro objevování, a to včetně procházek po přírodě, návštěvy trhů a vesnic a pozorování divokého života. Malawi je zemí plnou krás a přátelských lidí, která vás určitě okouzlí svým jedinečným pohostinstvím.

Malawi - informace o destinacích

Mapa Malawi - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko