Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maledivy - informace

Hledáte zájezd na ráj na zemi, Maledivy? Naše zájezdy na Maledivy vás zavedou do tohoto nádherného tropického ráje v Indickém oceánu, který je známý svými bílými plážemi, azurovými vodami, úchvatným podmořským světem a luxusními letovisky. Maledivy jsou synonymem pro relaxaci, romantiku a odpočinek. Maledivy jsou rájem na zemi nacházejícím se v...

Informace o zemi Maledivy

Hledáte zájezd na ráj na zemi, Maledivy? Naše zájezdy na Maledivy vás zavedou do tohoto nádherného tropického ráje v Indickém oceánu, který je známý svými bílými plážemi, azurovými vodami, úchvatným podmořským světem a luxusními letovisky. Maledivy jsou synonymem pro relaxaci, romantiku a odpočinek.

Maledivy jsou rájem na zemi nacházejícím se v Indickém oceánu, jižně od Indického subkontinentu. Tato tropická destinace je známá svými bílými písečnými plážemi, křišťálově čistými vodami, korálovými útesy a luxusními letovisky. Jsou to jedny z nejkrásnějších ostrovů na světě a ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Maledivy tvoří tisíce korálových ostrovů, které jsou rozprostřeny v atolech. Každý ostrov má své vlastní unikátní kouzlo a nabízí krásné možnosti pro potápění, šnorchlování a vodní sporty. Pod hladinou najdete ohromující podmořský svět s různými druhy korálů a ryb. Některé letovisky dokonce nabízí ubytování přímo nad vodou, kde můžete vstoupit do moře přímo z terasy vaší vilky.

Kromě vodních aktivit si můžete užít relaxaci na bílých písečných plážích, kde se můžete opalovat, číst knihu nebo jen tak odpočívat. Maledivy jsou také skvělým místem pro romantické svatební cesty a odpočinek ve dvou.

Kulturní scéna Malediv zahrnuje místní tradiční tance a hudbu, a také návštěvy místních vesnic, kde můžete poznat místní kulturu a životní styl.

Maledivy jsou také jedním z nejlepších míst na světě pro pozorování podmořského života. Můžete vidět různé druhy ryb, delfíny, žraloky a dokonce i velryby.

Pro turisty, kteří hledají luxusní odpočinek a překrásné pláže, jsou Maledivy nádhernou destinací. Toto rájové místo nabízí únik od každodenního stresu a možnost prozkoumávat podmořský svět. Maledivy jsou místem, kde můžete zažít dokonalý odpočinek na pláži a nádherné dobrodružství pod vodou.

Mapa Maledivy - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko