Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malta - Gozo - informace

Hledáte zájezd na Gozo? Gozo je druhý největší ostrov v Malténském souostroví, nacházející se nedaleko od ostrova Malta. Gozo je známý svou překrásnou přírodou, klidným prostředím a historickými památkami. Tato destinace je oblíbená mezi turisty, kteří hledají odpočinek a příležitost pro objevování krásného maltského venkova. Gozo je krásný ostrov ležící nedaleko od ostrova Malta ve... Celý popis

Hledáte zájezd na Gozo? Gozo je druhý největší ostrov v Malténském souostroví, nacházející se nedaleko od ostrova Malta. Gozo je známý svou překrásnou přírodou, klidným prostředím a historickými památkami. Tato destinace je oblíbená mezi turisty, kteří hledají odpočinek a příležitost pro objevování krásného maltského venkova.

Gozo je krásný ostrov ležící nedaleko od ostrova Malta ve Středozemním moři a tvoří součást maltského souostroví. Tento ostrov je známý svou nádhernou přírodou, historickými památkami, klidnou atmosférou a možnostmi pro dovolenou v krásném prostředí.

Jednou z hlavních atrakcí na Gozo jsou jeho pláže. Pláže na Gozo jsou známé svou čistou vodou a klidem, což je ideální pro plavání a relaxaci. Mezi oblíbené pláže patří Ramla Bay s červeným pískem a Xlendi Bay s malebnými útesy.

Gozo je také bohatý na historické památky a archeologické naleziště. Můžete navštívit mayský chrám Ggantija, což jsou starobylé stavby starší než Stonehenge, nebo Citadela, která je starodávným opevněním a historickým městem v samotném srdci ostrova.

Pro milovníky dobrodružství je Gozo také ideálním místem pro potápění. Zde najdete několik potápěčských center, které vám umožní objevovat úchvatné podmořské scenérie, včetně útesů, jeskyň a potopených vraků.

Ostrov je známý také svou pestrou kulturou a tradicemi. Místní obyvatelé na Gozo jsou hrdí na svou identitu a pravidelně pořádají tradiční oslavy, včetně místních svátků a festivalů. Můžete ochutnat místní kuchyni a tradiční pokrmy v místních restauracích a kavárnách.

Celkově je Gozo ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou v nádherném prostředí s možnostmi pro dobrodružství, historii a kulturu. Tento ostrov nabízí jedinečnou kombinaci přírodních krás, památek a autentického maltského života.

Mapa Gozo - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko