Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malta - Mellieha Bay - informace

Hledáte zájezd na Mellieha Bay? Mellieha Bay je krásná pláž na severním pobřeží ostrova Malta v Malténském souostroví ve Středomoří. Tato destinace je známá svým písečným pobřežím, teplým mořem a panoramatickými výhledy na moře. Naše zájezdy do Mellieha Bay vám umožní užít si krásný slunečný den na této pláži a mít přístup k vodním aktivitám, jako je šnorchlování nebo vodní sporty. Mellie&#295... Celý popis

Hledáte zájezd na Mellieha Bay? Mellieha Bay je krásná pláž na severním pobřeží ostrova Malta v Malténském souostroví ve Středomoří. Tato destinace je známá svým písečným pobřežím, teplým mořem a panoramatickými výhledy na moře. Naše zájezdy do Mellieha Bay vám umožní užít si krásný slunečný den na této pláži a mít přístup k vodním aktivitám, jako je šnorchlování nebo vodní sporty.

Mellieħa Bay, často nazývaná také Ghadira Bay, je jednou z největších a nejkrásnějších pláží na Maltě. Tato pláž se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Malta a je známá svým zlatým pískem, teplým Středozemním mořem a krásnými výhledy, což ji činí oblíbeným místem pro dovolenou na pláži.

Mellieħa Bay je ideální pro rodiny a páry, kteří hledají relaxaci a sluneční koupání. Pláž je obklopena přírodním prostředím a nabízí prostor pro odpočinek na slunci, plavání a různé vodní aktivity, jako je šnorchlování a windsurfing.

Tato oblast má také několik restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a občerstvit se během dne. Mellieħa, které je nejbližším městem, nabízí různé ubytovací možnosti a další služby pro návštěvníky.

Mellieħa Bay se nachází nedaleko přírodní rezervace Ghadira, což je důležité místo pro migrující ptáky a příležitost pro pozorování ptactva. Pro milovníky přírody je to ideální místo pro procházky a pozorování volně žijících zvířat.

Celkově je Mellieħa Bay jednou z nejhezčích pláží na Maltě, která nabízí kombinaci krásné přírody, výborného koupání a možnosti pro odpočinek a relaxaci. Toto místo je vhodné pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou na pláži a možnost prozkoumat krásy maltského pobřeží.

Mapa Mellieha Bay - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko