Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malta - Sliema - informace

Hledáte zájezd do Sliemy? Sliema je oblíbené přímořské letovisko na východním pobřeží ostrova Malta v Malténském souostroví. Tato destinace je známá svými promenádami, moderní architekturou, obchody a kavárnami, které nabízejí krásný výhled na Středozemní moře. Naše zájezdy do Sliemy vám umožní prozkoumat tuto rušnou oblast, ať už máte zájem o procházky podél promenád, nákupy v místních... Celý popis

Hledáte zájezd do Sliemy? Sliema je oblíbené přímořské letovisko na východním pobřeží ostrova Malta v Malténském souostroví. Tato destinace je známá svými promenádami, moderní architekturou, obchody a kavárnami, které nabízejí krásný výhled na Středozemní moře. Naše zájezdy do Sliemy vám umožní prozkoumat tuto rušnou oblast, ať už máte zájem o procházky podél promenád, nákupy v místních obchodech, návštěvu historických památek nebo relaxaci na pláži.

Sliema je populární městská čtvrť a rekreační destinace na východním pobřeží ostrova Malta ve Středozemním moři. Toto přímořské město je známé svými nádhernými výhledy na moře, moderní infrastrukturou a různorodými možnostmi pro nákupy, stravování a zábavu.

Jednou z hlavních atrakcí v Sliemě je jeho pobřeží a promenáda, která nabízí krásné výhledy na Středozemní moře. Tato promenáda je ideálním místem pro procházky a relaxaci. Můžete si také užít koupání v moři na skalnatých plážích, které se nacházejí v okolí.

Sliema je známá svými moderními hotely, luxusními letovisky a ubytovacími možnostmi. Tato čtvrť je oblíbená mezi turisty a nabízí širokou škálu možností pro ubytování, od pětihvězdičkových hotelů po apartmány a prázdninové pronájmy.

Město má také bohatou nabídku obchodů, butiků, restaurací a kaváren. Můžete si prohlédnout místní trhy, nakupovat v obchodech se suvenýry a ochutnat tradiční maltskou kuchyni v různých restauracích.

Sliema je také výchozím bodem pro mnoho výletů a aktivit na Maltě, včetně plavby lodí, potápění, prohlídek historických památek a návštěv blízkých ostrovů, jako je Gozo a Comino.

Celkově je Sliema moderní a živé město na Maltě, které nabízí kombinaci pohodlí, nákupů, pláží a zábavy. Toto místo je vhodné pro turisty, kteří hledají aktivní dovolenou a pohodlí ve středomořském prostředí.

Mapa Sliema - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko