Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malta - Valleta - informace

Hledáte zájezd do Valletty? Valletta je hlavní město Malty a jedno z nejmalebnějších historických měst v Evropě. Tato destinace je známá svými úzkými uličkami, barokní architekturou, historickými památkami a nádhernými výhledy na moře. Naše zájezdy do Valletty vám umožní prozkoumat tento fascinující městský ráj, ať už máte zájem o prohlídky památek, návštěvu muzeí, ochutnávku tradiční maltské... Celý popis

Hledáte zájezd do Valletty? Valletta je hlavní město Malty a jedno z nejmalebnějších historických měst v Evropě. Tato destinace je známá svými úzkými uličkami, barokní architekturou, historickými památkami a nádhernými výhledy na moře. Naše zájezdy do Valletty vám umožní prozkoumat tento fascinující městský ráj, ať už máte zájem o prohlídky památek, návštěvu muzeí, ochutnávku tradiční maltské kuchyně v místních restauracích nebo procházky po nábřežích a bastionech.

Valletta je hlavním městem Malty a jednou z nejkrásnějších a historicky nejcennějších městských oblastí ve Středomoří. Toto město se nachází na východním pobřeží ostrova Malta a je známé svou bohatou historií, architekturou, kulturou a uměním. Valletta byla zapsána na seznam Světového dědictví UNESCO díky svým historickým a kulturním hodnotám.

Jednou z hlavních atrakcí ve Vallettě je její architektura. Město je plné nádherných barokních budov, kostelů, paláců a historických památek. Mezi nejvýznamnější patří Velký přístavní palác, kde sídlí prezident Malta, katedrála sv. Jana, která je důležitým sídlem Maltézských rytířů, a mnoho dalších historických budov.

Valletta je také bohatá na muzea a galerie, které nabízejí možnost prozkoumávání maltské historie, umění a kultury. Mezi známá muzea patří Muzeum Maltézských rytířů a Národní muzeum výtvarného umění.

Město má také několik malebných náměstí a parků, kde si můžete odpočinout a užít si atmosféru. Piazza San George a Lower Barrakka Gardens jsou mezi oblíbenými místy pro procházky a výhledy na moře.

Valletta je také důležitým kulturním centrem Malty, kde se konají různé festivaly, koncerty a umělecké akce. Můžete ochutnat místní kuchyni v tradičních restauracích a kavárnách.

Celkově je Valletta jedním z nejvýznamnějších historických a kulturních měst ve Středomoří. Toto město nabízí bohatou historii, nádhernou architekturu a mnoho možností pro prozkoumávání maltské kultury a umění. Je to ideální destinace pro cestovatele, kteří hledají kombinaci historie, kultury a krásy Středomoří.

Mapa Valleta - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko