Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maroko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Maroka? Naše poznávací zájezdy do této fascinující severoafrické země vás zavedou do úžasných arabských krajů a dobrodružství, která vás zahrnou vůní koření, bohatou historií a pohostinností místního lidu. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat rozmanitou paletu míst, od historických medin v Marrákeši, Fésu a dalších městech po malebné oázy v... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Maroka? Naše poznávací zájezdy do této fascinující severoafrické země vás zavedou do úžasných arabských krajů a dobrodružství, která vás zahrnou vůní koření, bohatou historií a pohostinností místního lidu. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat rozmanitou paletu míst, od historických medin v Marrákeši, Fésu a dalších městech po malebné oázy v pouštích Sahara. Naše poznávací zájezdy do Maroka vám umožní zažít tradiční marockou kulturu, ochutnat chutné tajné recepty tajných koření a užít si pohostinnost místního obyvatelstva.

 

Maroko, oficiálně Království Maroko, je zemí nacházející se na severozápadě Afriky. Tato země má bohatou historii, bohatou kulturu a nádhernou krajinu, což ji činí jedinečnou destinací pro turisty.

Hlavním městem Maroka je Rabat, ale největším a nejznámějším městem je Marrákeš, který je známý svými trhy (suky), krásnými zahradami a historickými památkami, jako je palác Bahia a Medersa Ben Youssef. Dalším významným městem je Casablanca, moderní metropole, která je ekonomickým centrem země a má fascinující míchání moderní architektury a historických čtvrtí.

Maroko nabízí různorodou krajinu, zahrnující pohoří Atlas, pouště Sahara, krásné pláže na Atlantiku a Středozemním moři a zelené oázy. Tato rozmanitost umožňuje různé outdoorové aktivity, jako jsou pěší túry v horách, jízda na velbloudech v poušti a surfování na plážích.

Kulturní scéna Maroka je bohatá a tradiční. Maročané jsou hrdí na svou kulturu, hudbu a umění. Tradiční marocká hudba a tance jsou důležitou součástí místního života, a to včetně andaluské hudby a gnaoua hudby. Maroko je také známé svým tradičním řemeslným zpracováním, jako je vyřezávání dřeva, keramika a tkaní koberců.

Historie Maroka zahrnuje různé dynastie a kultury, včetně arabské, berberské a evropské vlivy. To se odráží v architektonických památkách, jako jsou medíny (starobylé městské čtvrti), královské paláce a pevnosti.

Pro turisty, kteří hledají kombinaci historie, kultury a dobrodružství v přírodě, je Maroko fascinující destinací. Země nabízí mnoho možností pro poznávání a objevování, a to včetně procházek po historických městech, návštěvy trhů a souků a dobrodružných výletů do pouště. Maroko je zemí, která vás okouzlí svým jedinečným pohostinstvím a bohatstvím kultur.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko