Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Martinik - Le Diamant

Hledáte zájezd na Le Diamant? Toto krásné letovisko se nachází na pobřeží Karibského moře na ostrově Martinik a nabízí nádherné pláže, exotickou přírodu a relaxační atmosféru. Zájezdy do Le Diamant vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, potápění a poznávání karibské kultury. Le Diamant je malebné přímořské město na západním pobřeží ostrova Martinik, které je známé ... Celý popis »

Seřadit: abecedně kategorie cena

Poloha: Nachází se v jižním Karibiku - Martinik, v oblíbeném turistickém městě Diamond, Hotel "L'Anse Bleue" uchvátí jeho nádhernými dřevěnými chatkami ve velkém parku se stromy a květinami. Vybavení: Plavecký bazén, restaurace, bar, květiny a kokosové palmy jsou na programu. Stravování: Možnost snídaně v restauraci (formou bufetu).

Poloha: Le Diamant, cca 2 km od centra městečka, v jižní části ostrova, apartmánový komplex je umístěn na kopci s výhledem na moře a skálu Le Diamant. V blízkosti se nachází golfové hřiště. Vzdálenost od letiště cca 25 km. Vybavení: 149 studií s kuchyň­ským koutem. Restaurace, bar, bazén, dětský bazén, tenis, business centrum, Wi-fi internet, sejfy, pronájem aut, shuttle bus do centra města. Ubytování: klimatizace, sejf, telefon, SAT/TV,...

Mapa Le Diamant - poloha hotelů ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko