Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Martinik - Le Diamant - informace

Hledáte zájezd na Le Diamant? Toto krásné letovisko se nachází na pobřeží Karibského moře na ostrově Martinik a nabízí nádherné pláže, exotickou přírodu a relaxační atmosféru. Zájezdy do Le Diamant vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, potápění a poznávání karibské kultury. Le Diamant je malebné přímořské město na západním pobřeží ostrova Martinik, které je známé... Celý popis

Hledáte zájezd na Le Diamant? Toto krásné letovisko se nachází na pobřeží Karibského moře na ostrově Martinik a nabízí nádherné pláže, exotickou přírodu a relaxační atmosféru. Zájezdy do Le Diamant vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, potápění a poznávání karibské kultury.

Le Diamant je malebné přímořské město na západním pobřeží ostrova Martinik, které je známé svými krásnými plážemi, úžasnými výhledy a relaxační atmosférou. Toto město nabízí návštěvníkům příležitost prozkoumat exotické prostředí Karibiku.

Pláž v Le Diamant je jednou z nejkrásnějších na Martiniku. Hlavní pláž, nazývaná Plage du Diamant, má jemný písek a azurovou vodu Karibského moře. Tato pláž je ideálním místem pro opalování, plavání a vodní sporty. Mějte však na paměti, že moře zde může být někdy bouřlivé, a proto je třeba být opatrný.

Le Diamant je známý svým charakteristickým útvarem, kterým je skalnatý vrchol nazývaný "Diamant Rock" (Rocher du Diamant). Tento útes je viditelný z většiny města a poskytuje nádherný výhled na moře. Můžete se vydat na výlet na vrchol útesu nebo si užít pohled na něj z pláže.

Město má také klidnou atmosféru s malebnými uličkami, kavárnami a tržišti. Můžete si prohlédnout místní kostely a tradiční kuchyni. Karibská kuchyně nabízí lahodné pokrmy, jako je grilované ryby, banány, koláče z manioku a rumové nápoje.

Le Diamant je skvělým místem pro milovníky potápění, protože v okolí města je mnoho potápěčských lokalit, kde můžete objevovat podmořský svět Karibiku.

Celkově vzato, Le Diamant je krásným městem na Martiniku, které nabízí kombinaci krásných pláží, nádherných výhledů a klidné atmosféry. Tato destinace je ideálním místem pro cestovatele hledající relaxaci a exotické dobrodružství v Karibiku.

Mapa Le Diamant - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko