Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Martinik - informace

Hledáte zájezd na krásnou Martinik? Naše zájezdy na Martinik vás zavedou na tuto malebnou karibskou ostrovní destinaci, která je známá svými bílými plážemi, azurovými vodami, horským terénem a smyslnou směsí francouzského a karibského vlivu. Martinik je místem, kde můžete zažít kouzlo Francie v karibském ráji.   Martinik je krásným karibským...

Informace o zemi Martinik

Hledáte zájezd na krásnou Martinik? Naše zájezdy na Martinik vás zavedou na tuto malebnou karibskou ostrovní destinaci, která je známá svými bílými plážemi, azurovými vodami, horským terénem a smyslnou směsí francouzského a karibského vlivu. Martinik je místem, kde můžete zažít kouzlo Francie v karibském ráji.

Martinik je krásným karibským ostrovem a zámořským departementem Francie. Tento ostrov nabízí krásné pláže, horskou krajinu a bohatou kulturní scénu, což ho činí atraktivní destinací pro turisty.

Hlavním městem Martiniku je Fort-de-France, které je nejen ekonomickým a administrativním centrem ostrova, ale také místem, kde najdete kulturní centra, historické památky a živý trh. Zdejší architektura odráží koloniální historii ostrova.

Jedním z hlavních lákadel Martiniku jsou jeho nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou Karibského moře. Populárními plážemi jsou například Plage des Salines, Anse Mitan a Grande Anse d'Arlet. Tyto pláže nabízejí ideální podmínky pro odpočinek, plavání a vodní sporty.

Pro milovníky přírody a dobrodružství je Martinik ideálním místem. Na ostrově najdete nádherné národní parky, jako je Parc Naturel Régional de la Martinique, které jsou vhodné pro pěší túry a pozorování volně žijících zvířat. Martinik je také známá svým vulkanickým pohořím, které zahrnuje vrchol Mont Pelée, který nabízí úchvatný výhled na ostrov.

Kulturní scéna Martiniku je bohatá a různorodá. Ostrov má směsici kultur a vlivy od afrických, evropských, a karibských tradic. Místní hudba, jako je zouk a reggae, tvoří důležitou součást místní kultury, a návštěvníci se mohou zúčastnit různých hudebních festivalů a tanců.

Marinik je také známá svou lahodnou kuchyní, která zahrnuje ryby a mořské plody, tropické ovoce a zeleninu, stejně jako tradiční pokrmy, jako je acras (rybí placičky) a bokit (pečivo naplněné různými náplněmi).

Pro turisty, kteří hledají kombinaci krásné přírody, kultury a plážového odpočinku, je Martinik atraktivní destinací. Země nabízí mnoho možností pro poznávání a objevování, a to včetně procházek po přírodě, návštěvy historických památek a relaxace na plážích. Martinik je zemí, která vás okouzlí svým exotickým kouzlem a bohatým kulturním dědictvím.

Mapa Martinik - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko