Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Martinik - Sainte Luce - informace

Hledáte zájezd do Sainte Luce? Toto krásné letovisko se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Martinik v Karibiku a nabízí nádherné pláže, exotickou přírodu a relaxační atmosféru. Zájezdy do Sainte Luce vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, šnorchlování a objevování krásy karibského prostředí. Sainte-Luce je malebná obec na jihozápadním pobřeží ostrova Martinik,... Celý popis

Hledáte zájezd do Sainte Luce? Toto krásné letovisko se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Martinik v Karibiku a nabízí nádherné pláže, exotickou přírodu a relaxační atmosféru. Zájezdy do Sainte Luce vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, šnorchlování a objevování krásy karibského prostředí.

Sainte-Luce je malebná obec na jihozápadním pobřeží ostrova Martinik, což je francouzský zámořský departement v Karibiku. Toto město je známé svými krásnými plážemi, tradičními rybářskými vesnicemi a přátelskou atmosférou. Sainte-Luce je ideálním místem pro turisty, kteří hledají klidnou dovolenou a ochutnávání místní kyperské kultury.

Pláže v okolí Sainte-Luce jsou jedny z nejkrásnějších na Martiniku. Oblíbená pláž Grand Anse nabízí jemný písek a azurovou vodu Karibského moře. Pláže jsou ideálním místem pro opalování, plavání a vodní sporty, jako je šnorchlování a potápění. Můžete si také vyzkoušet tradiční vodní sporty, jako je stand-up paddleboarding a windsurfing.

Sainte-Luce má malebné historické centrum s úzkými uličkami, kavárnami a tavername. Můžete si prohlédnout místní kostely, trhy a rybářské vesnice, kde můžete pozorovat místní rybáře při práci a ochutnat čerstvé mořské plody.

Kyperská kuchyně v Sainte-Luce je lahodná a nabízí tradiční pokrmy, jako je akra (fazoleové placky), kari, grilované ryby a exotické ovoce. Místní restaurace vám umožní ochutnat autentickou kyperskou chuť a vyzkoušet místní nápoje, včetně rumu.

Kromě pláží a gastronomie můžete si v Sainte-Luce užít různé aktivity. Můžete si pronajmout vodní skútry, kajaky a jachty, nebo se vydat na výlety do okolní přírody a objevovat krásy Martiniku. Je zde také možnost pěší turistiky a průzkumu okolních ostrovů a zálivů.

Celkově vzato, Sainte-Luce je krásným místem na Martiniku, které nabízí kombinaci krásných pláží, tradiční kyperské kultury a relaxační atmosféry. Tato destinace je ideálním místem pro cestovatele hledající klidnou dovolenou a zážitky z Karibiku.

Mapa Sainte Luce - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko