Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Martinik - Trois Ilets - informace

Hledáte zájezd do Trois-Îlets na Martiniku? Toto krásné letovisko se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Martinik v Karibiku a nabízí nádherné pláže, kulturní zajímavosti a exotickou přírodu. Zájezdy do Trois-Îlets vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, prohlídky historických památek a objevování krásy karibského prostředí. Trois-Îlets je malebná obec na západním... Celý popis

Hledáte zájezd do Trois-Îlets na Martiniku? Toto krásné letovisko se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Martinik v Karibiku a nabízí nádherné pláže, kulturní zajímavosti a exotickou přírodu. Zájezdy do Trois-Îlets vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, prohlídky historických památek a objevování krásy karibského prostředí.

Trois-Îlets je malebná obec na západním pobřeží ostrova Martinik, což je francouzský zámořský departement v Karibiku. Toto město je známé svými krásnými plážemi, historickými památkami a relaxační atmosférou. Trois-Îlets nabízí turistům možnost prozkoumat krásy karibského ostrova a zároveň objevovat historii a kulturu Martiniku.

Pláže v okolí Trois-Îlets patří k nejkrásnějším na ostrově. Oblíbená pláž Anse Mitan nabízí jemný písek, azurovou vodu a nádherný výhled na sousední ostrovy. Tato pláž je ideálním místem pro opalování, plavání a vodní sporty, jako je šnorchlování a potápění. Můžete si také vyzkoušet různé vodní aktivity, včetně jízdy na vodním skútru a kajaku.

Město Trois-Îlets má historický význam, protože je to místo narození Joséphine de Beauharnais, první manželky Napoleona Bonaparte. V obci můžete navštívit muzeum Maison de la Canne, které je věnované historii a výrobě cukru na Martiniku, a muzeum La Pagerie, které připomíná život a dobu Joséphine de Beauharnais. V okolí města se také nachází historické plantáže, které odrážejí minulost ostrova.

Kromě pláží a historie můžete v Trois-Îlets využít různé aktivity. Můžete se vydat na výlety do okolní přírody a objevovat krásy Martiniku. Je zde také golfové hřiště pro milovníky golfu.

Místní kyperská kuchyně nabízí lahodné pokrmy, jako je akra (fazoleové placky), kari, grilované ryby a exotické ovoce. Restaurace a kavárny vám umožní ochutnat autentickou kyperskou chuť a vyzkoušet místní nápoje, včetně rumu.

Celkově vzato, Trois-Îlets je krásným místem na Martiniku, které kombinuje krásné pláže, historii a relaxační atmosféru. Tato destinace je ideálním místem pro cestovatele hledající dovolenou plnou krás a kulturního bohatství Karibiku.

Mapa Trois Ilets - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko